Výrobky
Lifepo4 Bms 72v
★Vnútorný BMS (elektronický čip) monitoruje batériu v reálnom čase a upozorní používateľa, ak sa zistia odchýlky napätia alebo kapacity.
★S polovičnou až tretinovou hmotnosťou olovenej batérie je LiFePO4 ideálnou voľbou pre námorné, RV, golfové vozíky, motocykle a aplikácie mimo siete.
★Bez akýchkoľvek korozívnych alebo škodlivých ťažkých kovov sú naše lítiové batérie lifepo4 šetrnejšie k životnému prostrediu ako batérie SLA.
★LiFePO4 batérie majú nízku rýchlosť vybíjania a dlhú životnosť, pričom priemerná životnosť je približne 5 až 10 rokov.
lifepo4 bms 72v

Vlastnosti lítium-iónovej batérie Benwei LiFePO4:
lifepo4 bms 72v
★Vnútorný BMS (elektronický čip) monitoruje batériu v reálnom čase a upozorní používateľa, ak sa zistia odchýlky napätia alebo kapacity.
★S polovičnou až tretinovou hmotnosťou olovenej batérie je LiFePO4 ideálnou voľbou pre námorné, RV, golfové vozíky, motocykle a aplikácie mimo siete.
★Bez akýchkoľvek korozívnych alebo škodlivých ťažkých kovov sú naše lítiové batérie lifepo4 šetrnejšie k životnému prostrediu ako batérie SLA.
★LiFePO4 batérie majú nízku rýchlosť vybíjania a dlhú životnosť, pričom priemerná životnosť je približne 5 až 10 rokov.
Informácie o produkte:
| názov | Batéria 72V 100AH Lifepo4 |
| Model | BW-72v100ah/24S1P |
| Menovité napätie | 72V |
| Nabíjacie napätie | 87.6V |
| Nominálna kapacita | 100 ah |
| Veľkosť batérie | 650*370*180mm |
| Cista hmotnost | 70 kg |
| Typ batérie | Lítium-iónové 3,2V 100ah |
| Maximálny nepretržitý nabíjací prúd | 100A |
| Špičkový výbojový prúd BMS | 100A |
| Maximálny špičkový vybíjací prúd | 200A |
| Spôsob nabíjania | CC/CV |
| ochrana BMS | prebitie, nadmerné vybitie, nadprúd, skrat |
| CERTIFIKÁTY | CE, ROHS |
| Typ terminálu | M8 alebo anderson alebo iná skrutka |
| Životný cyklus | 2 000-krát, 85 % dod, 3 000-krát, 80 % dod 5 000-krát, 65 % dod, 8000-krát, 40 % dod |
| Teplota nabíjania | 0~45℃ |
| Teplota vypúšťania | -20~60℃ |
| Skladovacia teplota | -10~45℃ |
| Certifikát | Certifikácia CE, RoHS, MSDS a UN38.3 |
| Paralelná montáž | do 10 položiek |
| Ochrana krytu | IP56 |
lifepo4 bms 72v Ďalšie obrázky:






lifepo4 bms 72v

FAQ:
Otázka: Aký druh batérií vyrába vaša spoločnosť a môžete si na požiadanie prispôsobiť lítiové batérie?
Odpoveď: Naše produkty zahŕňajú naše vlastné lítiové batériové články (vrátane Li-ion a LiFePO4), ako aj batériové sady zostavené z príslušných článkov s napätím v rozsahu 3,2 V – 72 V a kapacitou do 300 Ah, ktoré je možné prispôsobiť podľa zákazníkov' špecifických potrieb.
Otázka: Môžem vrátiť poplatok za vzorku neskôr?
Odpoveď: Pokiaľ kumulatívne nákupné množstvo dosiahne štandard včas, všetko môže byť vrátené alebo zľavnené v poplatku za vzorku veľkého tovaru, špecifická potreba vyjednávať podľa skutočného prípadu.
Otázka: Môžem mať objednávku vzorky lítiovej batérie 12v 100ah?
Odpoveď: Áno, vítame vzorové objednávky na testovanie a kontrolu kvality.
Otázka: Prijímate OEM/ODM pre lifepo4 bms 72v?
Odpoveď: Samozrejme, akceptujeme prispôsobenie OEM / ODM.
Populárne Tagy: lifepo4 bms 72v, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka










