Výrobky
Batéria 72V 60ah Lifepo4
★Vnútorný BMS (elektronický čip) monitoruje batériu v reálnom čase a upozorní používateľa, ak sa zistia odchýlky napätia alebo kapacity.
★S polovičnou až tretinovou hmotnosťou olovenej batérie je LiFePO4 ideálnou voľbou pre námorné, RV, golfové vozíky, motocykle a aplikácie mimo siete.
★Bez akýchkoľvek korozívnych alebo škodlivých ťažkých kovov sú naše lítiové batérie lifepo4 šetrnejšie k životnému prostrediu ako batérie SLA.
72V 60ah lifepo4 batéria

Vlastnosti lítium-iónovej batérie Benwei LiFePO4:
72V 60ah lifepo4 batéria
★Vnútorný BMS (elektronický čip) monitoruje batériu v reálnom čase a upozorní používateľa, ak sa zistia odchýlky napätia alebo kapacity.
★S polovičnou až tretinovou hmotnosťou olovenej batérie je LiFePO4 ideálnou voľbou pre námorné, RV, golfové vozíky, motocykle a aplikácie mimo siete.
★Bez akýchkoľvek korozívnych alebo škodlivých ťažkých kovov sú naše lítiové batérie lifepo4 šetrnejšie k životnému prostrediu ako batérie SLA.
Informácie o produkte:
| Meno Produktu | 72V 60ah lifepo4 batéria |
| Menovité napätie | 72V |
| Nominálna kapacita | 60Ah |
| Štandardný nabíjací prúd | 60Ah |
| Max. Nabíjací prúd | 200 Ah |
| Spôsob organizácie | 24S1P 3,2V 60AH LiFePO4 článková batéria |
| Pracovné napätie | 2.5- 3. 65v |
| Štandardný nabíjací prúd | 100 Ah |
| Vypínacie napätie nabíjania | 3.65V |
| Výbojové medzné napätie | 2.35V |
| Vnútorný odpor (impedancia) | ≤ 0,3 mΩ (pri rýchlosti 0,2 C, 2,0 V medzné napätie) |
| Hmotnosť | 50 kg |
| Typ batérie | LiFepo4 batéria pre solárny panel alebo solárny vykurovací systém alebo použitie batérie pre elektromobily |
| Rozmer | Dĺžka: 395 mm, Šírka: 360 mm, Hrúbka: 295 mm |
| Prevádzková teplota | Nabíjanie: 0 °C ~ 55 °C, Vybíjanie: -22 °C ~ 55 °C |
| Skladovacia teplota | Skladovacia teplota -20°C ~ 60°C |
| životnosť cyklu | 2000-krát (80 % počiatočnej kapacity pri rýchlosti 0,2 C, štandard IEC) |
72v 60ah lifepo4 batéria Ďalšie podrobnosti:
Systém správy batérie (BMS)Batérie sú vybavené prvotriednym BMS (Battery Management System). Úlohou tohto systému je sledovať napätie a teplotu článkov počas nabíjania aj vybíjania. Pri prekročení nebezpečných hodnôt systém preruší napájanie a tým zaistí bezpečnosť batérie, pripojených zariadení a predovšetkým užívateľa!

Nespočetné využitie
Batérie LiFePO4 boli navrhnuté pre ľahký prístup k efektívnemu zdroju energie, ktorý si poradí aj s tými najnáročnejšími podmienkami. Používajú sa okrem iného ako batérie do elektromobilov, kde si vďaka vysokej rýchlosti vybíjania perfektne poradia so štartovaním áut a zabezpečia stabilnú a dlhotrvajúcu jazdu. Používajú sa aj tam, kde sa počíta s veľkosťou a hmotnosťou zdroja energie – v obytných automobiloch, elektrických člnoch alebo invalidných vozíkoch. Používajú sa aj vo fotovoltaike, ktorá sa pomaly stáva energetickým štandardom pre domácnosti a dokonca aj pre celé sídliská.





Aplikácie 72v 60ah batérií Lifepo4:

FAQ:
1. Môže byť vaša batéria zapojená sériovo alebo paralelne?
Odpoveď: ÁNO, môžete pripojiť až štyri z týchto batérií paralelne alebo až štyri sériovo.
2. Dá sa bms odstrániť a vymeniť, ak sa rozbije? Dá sa puzdro otvoriť a nahradiť zlú bunku?
A: ÁNO, puzdro je možné otvoriť a nahradiť tak zosilňovač BMS &; bunky
3. Aké sú náklady na dopravu?
Odpoveď: Ak chcete získať presné náklady na dopravu, povedzte nám požadované množstvo a dodaciu adresu.
4. Aká je dodacia lehota? Aké je vaše štandardné balenie? Odpoveď: Zvyčajne dodanie do 7-15 dní, ale môže sa zmeniť podľa množstva alebo iných vecí.
A: 1 jednotka v KARTÓNE alebo 1 jednotka v DREVENÁ, 60ks/paleta
5. Akú mám záruku? A: Záruka: 3 roky, poskytneme opravu alebo výmenu v záručnej dobe.
6. Máte Blue-tooth komunikáciu s batériami? Odpoveď: Áno, dajte nám prosím vedieť, ak požadujete Blue-tooth komunikáciu s batériami. a VY môžete premenovať svoju batériu v aplikácii.
Populárne Tagy: Batéria 72v 60ah lifepo4, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka












