Výrobky
72V lítium-fosfátová batéria
★Vnútorný BMS (elektronický čip) monitoruje batériu v reálnom čase a upozorní používateľa, ak sa zistia odchýlky napätia alebo kapacity.
★S polovičnou až tretinovou hmotnosťou olovenej batérie je LiFePO4 ideálnou voľbou pre námorné, RV, golfové vozíky, motocykle a aplikácie mimo siete.
★Bez akýchkoľvek korozívnych alebo škodlivých ťažkých kovov sú naše lítiové batérie lifepo4 šetrnejšie k životnému prostrediu ako batérie SLA.
★LiFePO4 batérie majú nízku rýchlosť vybíjania a dlhú životnosť, pričom priemerná životnosť je približne 5 až 10 rokov.
ŽIVOTNÉ CYKLY (ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE) Až 85 % kapacity na 3 000 cyklov v odporúčaných podmienkach – 8 000-krát (40 % dod)
72V lítium-fosfátová batéria

Vlastnosti lítium-iónovej batérie Benwei LiFePO4:
72V lítium-fosfátová batéria
★Vnútorný BMS (elektronický čip) monitoruje batériu v reálnom čase a upozorní používateľa, ak sa zistia odchýlky napätia alebo kapacity.
★S polovičnou až tretinovou hmotnosťou olovenej batérie je LiFePO4 ideálnou voľbou pre námorné, RV, golfové vozíky, motocykle a aplikácie mimo siete.
★Bez akýchkoľvek korozívnych alebo škodlivých ťažkých kovov sú naše lítiové batérie lifepo4 šetrnejšie k životnému prostrediu ako batérie SLA.
★LiFePO4 batérie majú nízku rýchlosť vybíjania a dlhú životnosť, pričom priemerná životnosť je približne 5 až 10 rokov.
Informácie o produkte:
| Menovité napätie | 72V |
| Nabíjacie napätie | 87.6v |
| Nominálna kapacita | 100 Ah |
| Typ batérie | 3,2V 100Ah batériový článok Lifepo4 |
| Konfigurácia batérie | 24S1P |
| Štandardný nabíjací prúd | 20A |
| Maximálny nabíjací prúd | 50A |
| Nepretržitý vybíjací prúd | 100A |
| Maximálny vybíjací prúd | 300A |
| Rozmer puzdra | 395*360*295mm (flexibilné) |
| Cista hmotnost | okolo 65 kg |
| Životný cyklus | aspoň 2000 krát 85 % dod |
| ochrana BMS | prebitie, nadmerné vybitie, nadprúd, skrat |
| Záruka | 4 rok |
| Vypínacie napätie | 60V |
| Teplota nabíjania | 0°C~45°C |
| Teplota vypúšťania | -2°C~55°C |
72V lítium-fosfátová batériaViac obrázkov:






48v 100ah lifepo4

FAQ:
1. Máte Blue-tooth komunikáciu s batériami? Odpoveď: Áno, dajte nám prosím vedieť, ak požadujete Blue-tooth komunikáciu s batériami. a VY môžete premenovať svoju batériu v aplikácii.2. Umožňuje aplikácia skontrolovať napätie každého článku? A: ÁNO, aplikácia vám umožňuje kedykoľvek odčítať napätie každého článku.
3. Môžete upraviť aplikáciu tak, aby v nej nebola čínština? Odpoveď: ÁNO,Jazyk systému je angličtina bez čínštiny.
4. Aké sú vaše platobné podmienky?
Odpoveď: Platobný termín bude 30% T/T za vklad a zostatok pred odoslaním
5. Ak vaša lítiová batéria prejde do ochranného režimu, ako ju prebudíte?
Odpoveď: Použitie lítiových nabíjačiek na prebudenie batérie. Lítiová nabíjačka automaticky prebudí batérie.
6. Máte CE/ MSDS/ UN38.3 / certifikáciu pre bezpečnú prepravu tovaru?
A: ÁNO
7. Ste továreň?
Odpoveď: ÁNO, naša továreň sa nachádza v meste Dongguan.
8. Môžem vytlačiť svoje LOGO na 72V lítiumfosfátovú batériu?
Odpoveď: ÁNO, LOGO/nálepka/OEM/ODM vítané
Populárne Tagy: 72v lítiumfosfátová batéria, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka











