Výrobky
Bms 72v Lifepo4
★Vnútorný BMS (elektronický čip) monitoruje batériu v reálnom čase a upozorní používateľa, ak sa zistia odchýlky napätia alebo kapacity.
★S polovičnou až tretinovou hmotnosťou olovenej batérie je LiFePO4 ideálnou voľbou pre námorné, RV, golfové vozíky, motocykle a aplikácie mimo siete.
★Bez akýchkoľvek korozívnych alebo škodlivých ťažkých kovov sú naše lítiové batérie lifepo4 šetrnejšie k životnému prostrediu ako batérie SLA.
★LiFePO4 batérie majú nízku rýchlosť vybíjania a dlhú životnosť, pričom priemerná životnosť je približne 5 až 10 rokov.
ŽIVOTNÉ CYKLY (ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE) Až 85 % kapacity na 3 000 cyklov v odporúčaných podmienkach – 8 000-krát (40 % dod)
bms 72v lifepo4

Vlastnosti lítium-iónovej batérie Benwei LiFePO4:
bms 72v lifepo4
★Vnútorný BMS (elektronický čip) monitoruje batériu v reálnom čase a upozorní používateľa, ak sa zistia odchýlky napätia alebo kapacity.
★S polovičnou až tretinovou hmotnosťou olovenej batérie je LiFePO4 ideálnou voľbou pre námorné, RV, golfové vozíky, motocykle a aplikácie mimo siete.
★Bez akýchkoľvek korozívnych alebo škodlivých ťažkých kovov sú naše lítiové batérie lifepo4 šetrnejšie k životnému prostrediu ako batérie SLA.
★LiFePO4 batérie majú nízku rýchlosť vybíjania a dlhú životnosť, pričom priemerná životnosť je približne 5 až 10 rokov.
ŽIVOTNÉ CYKLY (ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE) Až 85 % kapacity na 3 000 cyklov v odporúčaných podmienkach – 8 000-krát (40 % dod)
Informácie o produkte:
| Menovité napätie | 72V |
| Nabíjacie napätie | 87.6v |
| Nominálna kapacita | 100 Ah |
| Typ batérie | 3,2V 100Ah batériový článok Lifepo4 |
| Konfigurácia batérie | 24S1P |
| Štandardný nabíjací prúd | 20A |
| Maximálny nabíjací prúd | 50A |
| Nepretržitý vybíjací prúd | 100A |
| Maximálny vybíjací prúd | 300A |
| Rozmer puzdra | 395*360*295mm (flexibilné) |
| Cista hmotnost | okolo 65 kg |
| Životný cyklus | aspoň 2000 krát 85 % dod |
| ochrana BMS | prebitie, nadmerné vybitie, nadprúd, skrat |
| Záruka | 3 rok |
| Vypínacie napätie | 60V |
| Teplota nabíjania | 0°C~45°C |
| Teplota vypúšťania | -2°C~55°C |
Výhoda:
1. Bezúdržbový. Modulárny dizajn pre jednoduchú inštaláciu a rozšírenie kapacity.
2. Dlhá životnosť cyklu. 2000 cyklov 85 % DOD 5000 cyklov 65 % DOD 8000 cyklov 40 % DOD 3. Vstavané inteligentné BMS s viacerými ochrannými a komunikačnými funkciami.
4. Široký rozsah pracovných teplôt a vysoká spoľahlivosť.
5. Viaceré batériové jednotky môžu byť zapojené paralelne, vhodné pre aplikácie s vysokou energiou.
6. Kompatibilné s rôznymi regulátormi nabíjania a invertormi.
7. Široko používané na skladovanie solárnych systémov mimo siete, zálohovanie telekomunikácií, centrálne dátové centrum...atď.
bms 72v lifepo4 Ďalšie obrázky:






48v 100ah lifepo4

Balenie&Doprava:
jedna batéria v jednom kartóne. môžeme vyrobiť paletu pre loď po mori.
Dodacia lehota: Normálne dodanie do 7-20 dní, ale ak objednávka potvrdí alebo cena rýchlejšie podľa množstva alebo iného dôvodu, môže sa dohodnúť vopred. Platba:1. Prijímame T / T, PAYPAL, Western Union, hotovosť atď.& Príkaz na zabezpečenie obchodu
2. Platba: 30% pred hromadnou výrobou; 70% zostatok bude zaplatený pred odoslaním alebo po účte kópie
3. K dispozícii sú všetky FOB, EXW a CIF
4. Vzorky môžu akceptovať Paypal
5. Ak zadáte objednávku Trade Assurance na Alibaba, môžeme tiež akceptovať kreditnú kartu (VISA, Master Card), elektronickú kontrolu.
FAQ:
Otázka: Ako je to s dodacou dobou pre bms 72v lifepo4?
Odpoveď: Zvyčajne máme' t stabilné zásoby v sklade. pre vzorky je to okolo 20 ~ 25 pracovných dní, pre sériovú výrobu je to okolo 15 ~ 20 pracovných dní.
Otázka: Ako potvrdiť vysokú kvalitu produktu, ktorý ste mi poslali?
Odpoveď: Batérie MANLY' sú všetky triedy A, bez ohľadu na to, koľko množstiev si objednáte, pred doručením otestujeme každý produkt.
Otázka: Aké certifikáty má MANLY?
Odpoveď: Máme UL/CE/IEC/ROHS/UN38.3/MSDS ... atď.
Otázka: Sú k dispozícii vzorky?
Odpoveď: Je nám cťou ponúknuť vám vzorky na testovanie.
Otázka: Môžete prijať služby OEM a ODM?
Odpoveď: Samozrejme, prosím, pred našou výrobou nás formálne informujte a najprv potvrďte svoj vlastný dizajn na základe vzorky.
Populárne Tagy: bms 72v lifepo4, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka











