Výrobky
Ultrafialová čierna trubica T5
Účinná a ekologická dezinfekcia bez chemikálií
Bez ozónu
Nízky obsah ortuti
Široký rozsah vlnovej dĺžky
Dlhá životnosť vďaka špeciálnej povrchovej úprave (až 10,000 h)

Ultrafialové svetlo BENWEI často využívajú nemocnice, školy, potravinársky priemysel, farmaceutické spoločnosti, škôlky, kiná, autobusy, pracoviská, domácnosti a iné zariadenia. Môže odstrániť zatuchnutý zápach zo vzduchu a vytvoriť určitý počet záporných kyslíkových iónov. Po UV dezinfekcii je vzduch v priestore mimoriadne čistý. Niektorým baktériám je možné zabrániť v šírení vzduchom alebo na povrchoch vo verejných priestoroch pomocou UV dezinfekcie. Inžinierstvo na dezinfekciu vody a ochranu životného prostredia veľmi profituje z germicídneho UV svetla s dlhou životnosťou. Životnosť a spoľahlivosť UV lámp je pomerne vysoká a zariadenia na dezinfekciu vody často bežia 24 hodín denne. Ak je životnosť lampy krátka, jej výmena bude nákladná a mimoriadne obťažujúca.
Atribút
| Model č. | T5 |
| Použitie | Priemyselné použitie, domáce |
| Tvar | BLOKOVAŤ |
| Vlnová dĺžka | UV-C |
| Špecifikácia | T5, 15 mm |
| Materiál | Osobný počítač |
| Certifikácia | CE |
| Záruka | 3 rok |
| Produktivita | 300 000 ks/mesiac |
| Moc | 10W-320W |
| Základný typ | G10 |
| Typ UV | UVC |
| Napätie | 110-220V |
| Funkcia | Sterilizácia, dezinfekcia |
Obrázky Zobraziť











Populárne Tagy: ultrafialová čierna trubica t5, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
-
UV lampa pre fotochemickú reakciuZobraziť viac> -
Konformný náter UV LED svetelnou kontrolouZobraziť viac> -
UV čierne svetelné trubiceZobraziť viac> -
320nm 365nm 300nm UVB LED svetlo 100w 200w 300wZobraziť viac> -
UVC T5 LED trubicaZobraziť viac> -
365nm UV čierna trubica pre zabijaka múchZobraziť viac>










