Výrobky
UV čierne svetelné trubice
Nízka odporová charakteristika a vysoká účinnosť
Nízke samovybíjanie
Silná schopnosť zotavenia
Prispôsobiteľná teplota: -20 stupeň -60 stupeň
Čistota Leadingot dosahuje 99,9 percenta
Proti pádu, proti korózii
Silná odolnosť voči tlaku

Popis
Spôsoby inštalácie zahŕňajú stenu L, spony pod pult a skrinku, skrutky na stenu a magnetickú inštaláciu.
Čierne svetlá sa často používajú na kuriozitky, skrinky, umelecké diela, tapisérie, večierky, ktoré svietia v tme, Vianoce, Halloween a narodeninové oslavy. Malé čierne svetelné pruhy sa používajú aj na plagáty do spálne, farby na telo a materiály, ktoré vyžarujú viditeľné fluorescenčné svetlo. Bezpečnosť: krátky tmavý svetelný pruh s celým počítačom Nízka teplota, 395-405nm LED diódy, nastavenie DC 5V Typc C-USB s tlačidlom zapnutia/vypnutia na kábli Žiadne zranenie tela
Čierna malá svetelná tyč, ktorá je 1 stopa dlhá a prenosná.
Atribút
| Typ | UVA LED svetlo |
| Moc | 4W |
| Farba | UVA |
| Vlnová dĺžka | 365 nm/395 nm |
| Značka čipu | EPISTAR |
| lúmenov | 20-30LM/W |
| Uhol lúča | 180 stupňov |
| LED svetelný zdroj | LED 2835SMD |
| Materiál stentu | Hliníkové PCB |
| Napätie (VF) | 5V (ak je pripojený k USB portu priamo iba bez USB napájacieho adaptéra) |
| Napájací kábel | Zapínač/vypínač |
| Materiál | Hliníkový plus priehľadný kryt PC |
| Rozmer | 292 * 25 * 10 mm |
| Pracovný život | >50 000 hod |
| Záruka | 3 roky |
Funkcie zvýraznenia
Žiari v tme s UV čiernym svetlom: Pri vystavení ultrafialovému svetlu, ktoré má vlnovú dĺžku UV-A (380–400 nm), možno pozorovať fluorescenčné účinky. UV svetlo je bezpečné pre ľudské zdravie. Vynikajúce na použitie ako halloweenske dekorácie, plagáty s čiernym svetlom, farba na telo, identifikácia pravých dolárov, detekcia moču domácich zvierat, večierky, škorpióny a večierky pri čiernom svetle.
Plug and Play: DC 5V USB napájací zdroj, LED blacklight bar môže byť zapojený do akéhokoľvek USB zariadenia, ako je power banka, USB adaptér, PC alebo laptop, aby ste ho mohli používať kdekoľvek chcete. Blacklight na cestách: 1-noha malé čierne svetlo, ktoré je prenosné, ľahké a jednoducho sa nastavuje, bolo súčasťou 63-palcového napájacieho kábla.Prémiová kvalita a bezpečnosť: Vylepšená verzia trubice s čiernym svetlom má 24 kusov vynikajúcich UV LED guľôčok, ktoré spolu poskytujú 10W svetelný výkon. Okrem toho, prepracovaný typ žiariča umožňuje oddelenie od krytu T5 LED s čiernym svetlom pre bezpečnosť kontaktu a zlepšuje schopnosti rozptylu tepla, aby sa zaručila stabilná prevádzka UV svetla.
Obrázky Zobraziť









Populárne Tagy: uv čierne svetelné trubice, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
-
Lítium-iónové batérie na skladovanie solárnej energie Lif...Zobraziť viac> -
12V 20Ah nabíjateľná batéria Lifepo4 pre solárne pouličné...Zobraziť viac> -
Lítiový hlboký cyklus 12voltovej batérie Lifepo4Zobraziť viac> -
48V batéria Lifepo4Zobraziť viac> -
24v Lithium Trolling Motor BatteryZobraziť viac> -
24V 50ah lítiová batériaZobraziť viac>










