Výrobky
UVC LED dezinfekčná lampa T5 trubica
Účinná a ekologická dezinfekcia bez chemikálií
Bez ozónu
Nízky obsah ortuti
Široký rozsah vlnovej dĺžky
Dlhá životnosť vďaka špeciálnej povrchovej úprave (až 10,000 h)
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku

Ako použiť
1. Zapojte zariadenie do zdroja napájania 110-120V/220-240V
2. Stlačte tlačidlo ON na kábli, lampa bude v dezinfekcii
3. Používajte ho pravidelne, odporúča sa 2-3-krát týždenne, zakaždým antivírusový program 30-60 minút
Upozornenia:
1. Pri zapnutom svetle priamo neosvetľujte oči alebo pokožku
2. Keď je germicídna lampa zapnutá, okamžite opustite miesto a udržujte prostredie bez akéhokoľvek
zvierat a rastlín.
3. Po dezinfekcii nechajte dvere alebo okná otvorené 10-30minút. 4. Pred použitím utrite tubu čistou handričkou
Atribút
| Model č. | T5 |
| Použitie | Priemyselné použitie, domáce |
| Tvar | BLOKOVAŤ |
| Vlnová dĺžka | UV-C |
| Špecifikácia | T5, 15 mm |
| Materiál | PC |
| Certifikácia | CE |
| Záruka | 3 rok |
| Produktivita | 300 000 ks/mesiac |
| Moc | 10W-320W |
| Základný typ | G10 |
| Typ UV | UVC |
| Napätie | 110-220V |
| Funkcia | Sterilizácia, dezinfekcia |
Obrázky Zobraziť











Populárne Tagy: uvc led dezinfekčná lampa t5 trubica, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Dvojica:
Sterilizačná trubica T5 30W
Ďalšie:
Ultrafialová čierna trubica T5
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-
222 nm Far Uvc Sanitizer LampZobraziť viac> -
Modrá LED 400nm 450nm pre chemickú reakciu 500w 1000wZobraziť viac> -
365nm 100W UV čierne svetláZobraziť viac> -
345 mm T8 Blacklight trubica 10 WattZobraziť viac> -
100W UV vysokozátokové svetloZobraziť viac> -
Komerčné svetlá na pasce na muchyZobraziť viac>










