Výrobky
Ultra Violet 40W UV-A T12
Účinná a ekologická dezinfekcia bez chemikálií
Bez ozónu
Nízky obsah ortuti
Široký rozsah vlnovej dĺžky
Dlhá životnosť vďaka špeciálnej povrchovej úprave (až 10,000 h)
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku

UV komory sa používajú v meteorologických staniciach, chemických reakciách a slnečnej stimulácii. BENWEI za celý rad UV lámp, trubíc a špeciálnych LED svetiel.
Atribút
| Tvar | T12 |
| Typ osvetlenia | LED |
| Dĺžka | 4 stopy |
| Moc | 14 W |
| Napätie | 230V |
| Značka | BENWEI |
| Farba osvetlenia | Ultra fialová |
| Typ rúrkovej základne | T12 |
| Použitie/Aplikácia | UVA 340 pre solárnu simuláciu a UV komory |
| Základný typ | G13 |
| Teplota farby | UVA 340NM |
| Hodnotenie IP | IP65 |
| Dĺžka života | 8000 hodín |
| Priemer | 38 mm |
| UV žiarenie | UVA |
Obrázky Zobraziť











Populárne Tagy: ultra fialová 40w uv-a t12, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Dvojica:
UV lampy Flexo Print
Ďalšie:
UV T5 Grow žiarovka
Zaslať požiadavku










