Výrobky
Batéria Lifepo4 48v 200ah
1. Má systém správy batérie, ktorý chráni batériu, aby mohla vydržať dlhšie
2. Môže vydržať až 2 000 cyklov a jeho životnosť môže byť až 6-10 rokov
3. Najlepšie sa používa pre mobilné aplikácie, ako sú RV, lode, solárne systémy
4. Rýchle nabíjanie&Rýchlosť samovybíjania je nižšia ako 3 % za mesiac
5. Robustný a môže dosiahnuť skutočný hlboký cyklus
6. možno prispôsobiť
batéria lifepo4 48V 200ah

Prečo si vybrať batériu Benwei lifepo4 48v 200ah:
1. Má systém správy batérie, ktorý chráni batériu, aby mohla vydržať dlhšie
2. Môže vydržať až 2 000 cyklov a jeho životnosť môže byť až 6-10 rokov
3. Najlepšie sa používa pre mobilné aplikácie, ako sú RV, lode, solárne systémy
4. Rýchlonabíjací&zosilňovač; Miera samovybíjania je nižšia ako 3 % mesačne
5. Robustný a môže dosiahnuť skutočný hlboký cyklus
6. možno prispôsobiť
Informácie o produkte:
| názov | batéria lifepo4 48V 200ah |
| Menovité napätie | 48V |
| Nominálna kapacita | 200 ah |
| Typ batérie | Prvotriedny A 3,2 V 100 Ah LifePO4 Prizmatický lítium-železofosfátový akumulátorový článok |
| Koniec nabíjacieho napätia | 40V |
| Koncový nabíjací prúd | 200 mA |
| Koniec vybíjacieho napätia | 58V |
| Spôsob nabíjania | CC/CV (konštantný prúd/konštantné napätie) |
| Maximálny nepretržitý nabíjací prúd | 100A |
| Maximálny trvalý vybíjací prúd | 100A |
| Maximálny pulzný vybíjací prúd | 200A/10S |
| Cista hmotnost | 95 kg |
| Materiál puzdra | kovové puzdro alebo puzdro z nehrdzavejúcej ocele |
| Záruka | 3 roky |
| Ochrana BMS | Prebitie, Zostatok, Nadmerné vybitie, Nadprúd, Skrat atď |
| Typ terminálu | M8 alebo anderson alebo iná skrutka |
| Životný cyklus | 2 000-krát, 85 % dod, 3 000-krát, 80 % dod 5 000-krát, 65 % dod, 8000-krát, 40 % dod |
| Teplota nabíjania | 0~45℃ |
| Teplota vypúšťania | -20~60℃ |
| Skladovacia teplota | -10~45℃ |
| Certifikát | Certifikácia CE, RoHS, MSDS a UN38.3 |
| Paralelná montáž | do 10 položiek |
Prečo si vybrať nás:
1. Spoločnosť Benwei sa viac ako 11 rokov zameriava na výskum, výrobu a predaj priemyselných lítiových batérií
2. OEM. K dispozícii sú služby ODM. vitajte a kontaktujte nás kedykoľvek!3. Pôvodná továreň s najkonkurencieschopnejšou cenou a najrýchlejším dodacím termínom.
4. Lítiové batérie Delong prešli mnohými medzinárodnými testami, ako sú CE, RoHs, UN38.3, MSDS, CB, PSE, ISO9001 atď.
5. Kompletný systém riadenia kvality a pekné popredajné služby
6. Spoločnosť Delong spolupracovala s mnohými veľkými distribútormi v mnohých krajinách, ako sú USA, CA,
Viac obrázkov:
batéria lifepo4 48V 200ah






Aplikácie:

Balenie&Doprava:
Dodacia lehota: Normálne dodanie do 7-20 dní, ale môže sa vopred dohodnúť, ak objednávka potvrdí alebo cena rýchlejšie podľa množstva alebo iného dôvodu.
platba:
1. Prijímame T / T, PAYPAL, Western Union, hotovosť atď.& Príkaz na zabezpečenie obchodu2. Platba: 30% pred hromadnou výrobou; 70% zostatok bude zaplatený pred odoslaním alebo po účte kópie
3. K dispozícii sú všetky FOB, EXW a CIF
4. Vzorky môžu akceptovať Paypal
5. Ak zadáte objednávku Trade Assurance na Alibaba, môžeme tiež akceptovať kreditnú kartu (VISA, Master Card), elektronickú kontrolu.
FAQ:
Otázka: Ste obchodná spoločnosť alebo výrobca?
A: Sme DELONG originálna továreň z Shenzhen, Čína.
Otázka: Môžem si naň vytlačiť svoje LOGO?
Odpoveď: ÁNO, LOGO/nálepka/OEM/ODM vítané
Otázka: Môže byť vaša batéria zapojená sériovo alebo paralelne?
Odpoveď: ÁNO, AKÚKOĽVEK z týchto batérií môžete pripojiť paralelne. V prípade série navrhnite v rámci 3 jednotiek.
Otázka: Dá sa bms odstrániť a vymeniť, ak sa rozbije? Dá sa puzdro otvoriť a nahradiť zlú bunku?
A: ÁNO, puzdro je možné otvoriť a nahradiť tak zosilňovač BMS &; bunky pod vedením inžiniera.
A: Sme DELONG originálna továreň z Shenzhen, Čína.
Otázka: Môžem si naň vytlačiť svoje LOGO?
Odpoveď: ÁNO, LOGO/nálepka/OEM/ODM vítané
Otázka: Môže byť vaša batéria zapojená sériovo alebo paralelne?
Odpoveď: ÁNO, AKÚKOĽVEK z týchto batérií môžete pripojiť paralelne. V prípade série navrhnite v rámci 3 jednotiek.
Otázka: Dá sa bms odstrániť a vymeniť, ak sa rozbije? Dá sa puzdro otvoriť a nahradiť zlú bunku?
A: ÁNO, puzdro je možné otvoriť a nahradiť tak zosilňovač BMS &; bunky pod vedením inžiniera.
Otázka: Môžem mať vzorky na testovanie? A aká je dodacia lehota pre vzorovú objednávku?
Odpoveď: Áno, môžeme dodať vzorky, dodacia lehota vzoriek je 7 dní. Kupujúci zaplatí za vzorku a náklady na dopravu.
Otázka: Akú mám záruku?
Odpoveď: Záruka: 3 roky, poskytneme opravu alebo výmenu so záručnou dobou. Ak sa počas tohto obdobia na našej strane vyskytnú nejaké problémy s kvalitou, pred odoslaním riešenia nám ukážte video alebo fotografie na potvrdenie.
Otázka: Prijímate OEM / ODM na batérii lifepo4 48v 200ah?
Odpoveď: Áno, je k dispozícii. Máme skupinu OEM, ktorá navrhuje puzdro na batérie.
Otázka: Máte s batériami komunikáciu cez Blue-tooth?
Odpoveď: Áno, prosím, dajte nám vedieť, ak POTREBUJETE pridať Blue-tooth komunikáciu s batériami. a VY môžete premenovať svoju batériu v aplikácii.
Otázka: Umožňuje aplikácia kontrolovať napätie každého článku?
Odpoveď: ÁNO, aplikácia vám umožňuje kedykoľvek prečítať napätie každého z nich.
Otázka: Máte skutočnú kapacitu batérie?
Odpoveď: Všetky naše batériové články so stupňom A, 100% nová a skutočná kapacita. Sľubujeme 100% najvyššiu triedu A. Ak ste zistili, že nejde o batériový článok, môžete nás kontaktovať a požiadať o vrátenie peňazí.
Otázka: Aký druh certifikátov máte?
Odpoveď: Môžeme poskytnúť CE, ROHS, FCC, IEC62133, MSDS, UN38.3 atď.
Otázka: Máte MOQ?
A: Bez obmedzenia. Malá objednávka je tiež vítaná. Väčšie množstvo má lepšiu cenu, skontrolujeme vám najlepšiu cenu.
Otázka: Aký je váš platobný termín?
Odpoveď: Prijímame spôsob platby T / T, Paypal, Alibaba atď. Ak je suma objednávky> 10 000 USD, platobná lehota bude 30 % T/T za zálohu a zostatok pred odoslaním
Otázka: Ak vaša lítiová batéria prejde do ochranného režimu, ako ju prebudíte?
Odpoveď: Použitie lítiových nabíjačiek na prebudenie batérie. Lítiová nabíjačka automaticky prebudí batérie.
Populárne Tagy: lifepo4 batéria 48v 200ah, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka










