Výrobky
Lifepo4 48v 200ah
1. Má systém správy batérie, ktorý chráni batériu, aby mohla vydržať dlhšie
2. Môže vydržať až 2 000 cyklov a jeho životnosť môže byť až 6-10 rokov
3. Najlepšie sa používa pre mobilné aplikácie, ako sú RV, lode, solárne systémy
4. Rýchle nabíjanie&Rýchlosť samovybíjania je nižšia ako 3 % za mesiac
5. Robustný a môže dosiahnuť skutočný hlboký cyklus
6. možno prispôsobiť
lifepo4 48v 200ah

Prečo si vybrať batériu Benwei lifepo4 48v 200ah:
1. Má systém správy batérie, ktorý chráni batériu, aby mohla vydržať dlhšie
2. Môže vydržať až 2 000 cyklov a jeho životnosť môže byť až 6-10 rokov
3. Najlepšie sa používa pre mobilné aplikácie, ako sú RV, lode, solárne systémy
4. Rýchlonabíjací&zosilňovač; Miera samovybíjania je nižšia ako 3 % mesačne
5. Robustný a môže dosiahnuť skutočný hlboký cyklus
6. možno prispôsobiť
Informácie o produkte:
| Meno Produktu | Továrensky predajný lítiový akumulátor lifepo4 48v 200Ah pre elektromobil so solárnym systémom |
| Menovité napätie | 48V |
| Nominálna kapacita | 200 Ah |
| Štandardný nabíjací prúd | 12A (sadzba 0,2C) |
| Max. Nabíjací prúd | 200 A (1C rýchlosť) |
| Spôsob organizácie | 15S1P 16S1P 3,2V 100AH LiFePO4 článková batéria |
| Pracovné napätie | 2.5-3. 65v |
| Štandardný nabíjací prúd | 200 Ah |
| Vypínacie napätie nabíjania | 3.65V |
| Výbojové medzné napätie | 2.5V |
| Vnútorný odpor (impedancia) | ≤ 0,3 mΩ (pri rýchlosti 0,2 C, 2,0 V medzné napätie) |
| Hmotnosť | 101 kg |
| Typ batérie | LiFepo4 batéria pre solárny panel alebo solárny vykurovací systém alebo použitie batérie pre elektromobily |
| Rozmer | Dĺžka: 196 mm, Šírka: 170 mm, Hrúbka: 48 mm |
| Prevádzková teplota | Nabíjanie: 0 °C ~ 55 °C, Vybíjanie: -22 °C ~ 55 °C |
| Skladovacia teplota | Skladovacia teplota -20°C ~ 60°C |
| Životnosť cyklu pri vybíjaní 0,2 C, 100 % DOD ≥ 2 000-krát (100 % DOD do 80 % počiatočnej kapacity pri rýchlosti 0,2 C, norma IEC) | |
Výhoda:
1. Bezúdržbový. Modulárny dizajn pre jednoduchú inštaláciu a rozšírenie kapacity.
2. Dlhá životnosť cyklu.
2000 cyklov 85% DOD
5000 cyklov 65% DOD
8000 cyklov 40% DOD
3. Zabudovaný inteligentný BMS s viacerými ochrannými a komunikačnými funkciami.
4. Široký rozsah pracovných teplôt a vysoká spoľahlivosť.
5. Viaceré batériové jednotky môžu byť zapojené paralelne, vhodné pre aplikácie s vysokou energiou.
6. Kompatibilné s rôznymi regulátormi nabíjania a invertormi.
7. Široko používané na skladovanie solárnych systémov mimo siete, zálohovanie telekomunikácií, centrálne dátové centrum...atď.
Viac obrázkov:
lifepo4 bms 48v






Aplikácie:
lifepo4 48v 200ah

Populárne Tagy: lifepo4 48v 200ah, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka












