Výrobky
Bms Lifepo4 48v 16s
1. Má systém správy batérie, ktorý chráni batériu, aby mohla vydržať dlhšie
2. Môže vydržať až 2 000 cyklov a jeho životnosť môže byť až 6-10 rokov
3. Najlepšie sa používa pre mobilné aplikácie, ako sú RV, lode, solárne systémy
4. Rýchle nabíjanie&Rýchlosť samovybíjania je nižšia ako 3 % za mesiac
5. Robustný a môže dosiahnuť skutočný hlboký cyklus
6. možno prispôsobiť
bms lifepo4 48v 16s

Prečo si vybrať Benwei bms lifepo4 48v 16s:
1. Má systém správy batérie, ktorý chráni batériu, aby mohla vydržať dlhšie
2. Môže vydržať až 2 000 cyklov a jeho životnosť môže byť až 6-10 rokov
3. Najlepšie sa používa pre mobilné aplikácie, ako sú RV, lode, solárne systémy
4. Rýchlonabíjací&zosilňovač; Miera samovybíjania je nižšia ako 3 % mesačne
5. Robustný a môže dosiahnuť skutočný hlboký cyklus
6. možno prispôsobiť
Informácie o produkte:
| Lítium-iónová batéria bms lifepo4 48v 16s | |
| Menovité napätie: | 48V |
| Nominálna kapacita: | 200 Ah |
| Typ batérie: | Bunka 16S1P Lifepo4 3.2v 200ah |
| Hmotnosť: | ≤ 95 kg |
| Veľkosť: (DxŠxHmm) | 520*360*285mm 540*480*250mm |
| Napätie na konci nabíjania: | 58.4V |
| Aktuálny koniec nabíjania: | 100 mA |
| Koncové vybíjacie napätie: | 38V |
| Spôsob nabíjania: | 0,2C (0,5A) CC/CV |
| Max. nepretržitý nabíjací prúd: | 100-200A |
| Nominálny vybíjací prúd: | 200A bms |
| Max. Plusový vybíjací prúd: | 300A/10S |
| Prevádzková teplota: | 0~45℃-10~55℃ |
| Teplota skladovania | (60-80% SOC skladovanie):-10~45℃ |
| Životnosť cyklu: | aspoň 3000 krát - 8000 krát 40 % dod |
| Ochrana BMS: | Prebitie, nadmerné vybitie, nadprúd, skrat |
Naša služba:
1. Odpovedzte do 24 hodín na akúkoľvek otázku a konzultáciu o našom batériovom produkte EV.
2. Prijmite rýchle opatrenia v prípade nároku bežného klienta' do 24 hodín
3. Dobrý popredajný servis: našim klientom ponúkame 4-ročnú záruku kvality, prevezmeme zodpovednosť, ak existuje nejaká kvalita
4. Jeden po druhom testovaný pred odoslaním.
Viac obrázkov:
bms lifepo4 48v 16s






bms lifepo4 48v 16s
/Motobatéria/Ebike Batéria
centrum

FAQ:
Otázka: Aká je vaša vzorová politika?
Odpoveď: Môžeme poskytnúť vzorku, keď budete mať v budúcnosti veľkú objednávku, môžeme z objednávky odpočítať dvojitú vzorku zadarmo.
Otázka: Aký' je dodacia lehota pre hromadnú výrobu?
Odpoveď: Zvyčajne 15-25 dní, závisí to od množstva, materiálu, modelu batérie atď., Odporúčame vám skontrolovať dodaciu lehotu prípad od prípadu.
Otázka: Kde môžem získať cenu?
Odpoveď: Najlepšiu ponuku vám ponúkneme do 24 hodín po tom, čo od vás dostaneme požiadavky na batériu, ako je napätie, kapacita, aplikácia atď.
Otázka: Prijímate OEM / ODM?
Odpoveď: Samozrejme, akceptujeme prispôsobenie OEM / ODM.
Otázka: Môžem pridať alebo odstrániť množstvo z mojej objednávky, ak zmením názor?
Odpoveď: Áno, ale musíte nám povedať ASPS, ak bola vaša objednávka vykonaná na našej výrobnej linke, nemôžeme ju zmeniť, zvyčajne 2 dni po potvrdení objednávky.
Populárne Tagy: bms lifepo4 48v 16s, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka











