Výrobky
Lítiová fosfátová batéria 3,2 V
1. Dlhá životnosť: Batéria LiFePO4 má dlhý životný cyklus, ktorý je viac ako 2000 krát a jej životnosť je až 10 ~ 15 rokov;
2. Nízka hmotnosť: Substitučná batéria Li-ion (LiFePO4) je hmotnosť približne 1/3 olovenej batérie;
3. Hlboké vybíjanie: výkon dodávaný spoločnosťou LiFePO4 je o 25% vyšší ako výkon napájaný olovenou batériou AGM/GEL s rovnakou kapacitou;
4. Široká pracovná teplota: Batéria LiFePO4 má široký rozsah pracovnej teploty -20 °C ~ 60 °C;
5. Šetrné k životnému prostrediu: LiFePO4 neobsahuje žiadne škodlivé prvky ťažkých kovov, je zelený, netoxický, bez znečistenia.
lítium-železná fosfátová batéria 3,2 v

Vlastnosti produktu:
1. Dlhá životnosť: Batéria LiFePO4 má dlhý životný cyklus, ktorý je viac ako 2000 krát a jej životnosť je až 10 ~ 15 rokov;
2. Nízka hmotnosť: Substitučná batéria Li-ion (LiFePO4) je hmotnosť približne 1/3 olovenej batérie;
3. Hlboké vybíjanie: výkon dodávaný spoločnosťou LiFePO4 je o 25% vyšší ako výkon napájaný olovenou batériou AGM/GEL s rovnakou kapacitou;
4. Široká pracovná teplota: Batéria LiFePO4 má široký rozsah pracovnej teploty -20 °C ~ 60 °C;
5. Šetrné k životnému prostrediu: LiFePO4 neobsahuje žiadne škodlivé prvky ťažkých kovov, je zelený, netoxický, bez znečistenia.
Špecifikácia produktu:
| Štandardná kapacita | 100Ah |
| Minimálna kapacita | 99Ah |
| Pracovná teplota | 2,5V-3,65V |
| Vnútorný odpor batérie | ≤0.35mΩ |
| Teplota nabíjania | 0°C ~ 55°C, |
| Teplota vybíjania | -20 °C ~ 55°C, |
| Čistá hmotnosť | 2,23 KG |
| Miera samovydlenia/mesiac | ≤3,5 % |
| Dimenzia | 173*133 48mm |
| Štandardný nabíjaný prúd | 0,5C 45A |
| Štandardné nabíjacie napätie | 3.65V |
| Štandardný režim nabíjania | CC/CV |
| Štandardné nabíjacie napätie | 25 °C, |
| Štandardný vybíjací prúd | 43A |
| Maximálny nepretržitý výbojový prúd | 100A |
| Maximálny pulzný výtok prúdu (dlhý pulz) | 172A |
| Maximálny pulzný výtok prúdu (krátky impulz) | 258A |
| Napätie na vypnutie výboja | 2.5V |
| Štandardná teplota vybíjania | 25°C |
| Životný cyklus | >2000 krát |


Aplikácie
1.Elektrické a hobby, elektrický bicykel, elektrický skúter, elektromotor
2.Núdzové napájanie, LED svetlo a baterka, núdzové svetlá, pos stroj
3.Spotrebiteľské aplikácie
Elektrické náradie
Solárny trávnik, diaľkové ovládanie
Elektrický vysávač, elektrický zametač
Zdravotnícka pomôcka, POS zariadenie
8.Záložný napájací zdroj
9.Vypustite malý domáci spotrebič

Benwei Battery je profesionálnym výrobcom batérií LiFePo4 od roku 2009, ktorý sa zameriava na alternatívne aplikácie inteligentného ukladania energie. Z článkov, BMS, modulov a integrovaných systémových riešení. Naša továreň má rozlohu viac ako 18 000 metrov štvorcových a teraz má viac ako 20 pokročilých výrobných liniek batérií v Číne. Mesačná produkcia je 1,2 milióna. V súčasnosti môžeme vyrábať a spracovávať lítiové batérie, alkalické batérie bez ortuti a vysokoenergetické uhlíkové batérie, naše výrobky sú široko používané v RV / Golf Cart / Yacht / Marine / Backup / Solar atď.
Populárne Tagy: lítium-železná fosfátová batéria 3,2 v, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
-
Nabíjateľná batéria Lifepo4 3,2 V 280ahZobraziť viac> -
Solárne nabíjateľné batérie 3,2 VoltZobraziť viac> -
Batéria 3,2 V 100ah Lifepo4Zobraziť viac> -
3,2 voltová batéria Lifepo4 100 AhZobraziť viac> -
Lifepo4 3,2 V 280ah 3,2 V solárna batériaZobraziť viac> -
3,2 V 280ah Aa nabíjateľná lítium -železitá batériaZobraziť viac>












