Výrobky
3,2 voltová batéria Lifepo4 100 Ah
1. 3,2 voltová batéria lifepo4 100ah, ktorú je možné namontovať v ľubovoľnej polohe, odoláva nárazom a vibráciám. Dlhodobo vysoký výkon pri vysokých a nízkych teplotách.
2. Efektívny výkon: Krivka plochého vybitia našej batérie LiFePO4 až do 95% jej využitia kapacity poskytuje astronomické zvýšenie za chodu v porovnaní s iba 50% v kyseline olovnatej.
3. Dokonale ľahká: Naša batéria LiFePO4 predstavuje iba 1/3 hmotnosti kyseliny olovnatej, čo z nej robí diskutabilnú voľbu pre RV, námorné a mimosieťové aplikácie, keď sa berie do úvahy ťahanie alebo mobilita.
3,2 voltová batéria lifepo4 100ah

1. 3,2 voltová batéria lifepo4 100ah, ktorú je možné namontovať v ľubovoľnej polohe, odoláva nárazom a vibráciám. Dlhodobo vysoký výkon pri vysokých a nízkych teplotách.
2. Efektívny výkon: Krivka plochého vybitia našej batérie LiFePO4 až do 95% jej využitia kapacity poskytuje astronomické zvýšenie za chodu v porovnaní s iba 50% v kyseline olovnatej.
3. Dokonale ľahká: Naša batéria LiFePO4 predstavuje iba 1/3 hmotnosti kyseliny olovnatej, čo z nej robí diskutabilnú voľbu pre RV, námorné a mimosieťové aplikácie, keď sa berie do úvahy ťahanie alebo mobilita.
Špecifikácia produktu:
3,2 V lítiová batéria 100 Ah
| Nominálna kapacita | 100 Ah |
| Pracovné napätie | 2.50-3.65V |
| Vnútorný odpor | ≤ 0.35mΩ |
| Teplota nabíjania | 0°C ~ 55°C |
| Výstupná teplota | -20°C ~ 55°C |
| Cista hmotnost | okolo 2,3 KG |
| Miera samovybíjania | ≤3,5% mesačne |
| Rozmer | 176 * 48 * 133 mm (L * W * H) |
| Stadnardov nabíjací prúd | 50A |
| Štandardné nabíjacie napätie | 3.65V |
| Metóda nabíjania | CC / CV |
| Štandardný vybíjací prúd | 50A |
| Max. Nepretržitý vybíjací prúd | 100A |
| Maximálny impulzný výbojový prúd | 258A |
| Záruka | 3 roky |
| Životný cyklus | 3000 krát |
| Vypínacie prerušovacie napätie | 2.5V |
Aplikácie:

Balenie lítium-fosfátovej batérie


FAQ
Otázka: Ako urobiť, ak sa v záručnej dobe vyskytnú nejaké problémy s kvalitou na našej strane?
Odpoveď: Najprv urobte ako dôkaz fotografie alebo videá a pošlite nám ich. Zadarmo vymeníme nové.
Otázka: Ako zabezpečujete kvalitu?
Odpoveď: Dostaneme tri procesy QC: 1. pre suroviny; 2. počas polovice výroby; 3. Konečný test QC jeden po druhom po starnutí 24 hodín.
Otázka: Aká je záruka na 3,2 V lítiovú batériu 100ah?
Odpoveď: Na žiarovky máme 3-ročnú záruku, iný štandard kvality s rôznou záručnou dobou.
Otázka: Ako dlho trvá dodacia doba pre batériový článok 3,2 V 100ah Lifepo4?
Odpoveď: Pre dodaciu dobu led žiarovky: vzorky: 3-10 pracovných dní, hromadná objednávka 10-15 pracovných dní, závisí od množstva objednávky.
Otázka: Aký je váš platobný termín pre 3,2 v lifepo4 100ah?
Odpoveď: 30% záloha pred výrobou a 70% zostatok pred odoslaním.
Dokončíme výrobu včas a urobíme expedíciu, po dodaní vám oznámime sledovanie č. A tiež to bude nasledovať.
Otázka: Aký je váš popredajný servis pre batériu lifepo4 3,2 v 100ah?
Odpoveď: Naša záruka kvality je 3 roky. Akýkoľvek problém s kvalitou nás môže zákazník kontaktovať a tieto problémy budú vyriešené k spokojnosti zákazníka.
Populárne Tagy: 3,2 voltová batéria lifepo4 100ah, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, skladom, bezplatná vzorka
-
Viacfarebné LED trubice RGBW T8Zobraziť viac> -
Lítium-železo-fosfátová batéria Prismatic Lifepo4 Cells 3...Zobraziť viac> -
Nabíjateľná batéria Lifepo4 3,2 V 100 AhZobraziť viac> -
Batéria 3,2 V 60 Ah Lifepo4Zobraziť viac> -
Nabíjateľná batéria Lifepo4 3,2 V 280ahZobraziť viac> -
Batéria 3,2 V 280ah Lifepo4Zobraziť viac>













