Výrobky
3,2 V 280ah Aa nabíjateľná lítium -železitá batéria
1) nabíjateľná batéria lifepo4 3,2 v 280ah, nízka hmotnosť.
(2) dlhá životnosť cyklu viac ako 3000 cyklov.
(3) veľkosť, kapacitu a napätie je možné prispôsobiť podľa potreby zákazníka.
(4) Šetrné k životnému prostrediu a nízke samovybíjanie.
3,2 v 280ah aa nabíjateľná lítium -iónová batéria

Vlastnosti produktu:
1) lifepo4 3,2 v 280ah aa nabíjateľná lítium -železitá batéria, nízka hmotnosť.
(2) dlhá životnosť cyklu viac ako 3000 cyklov.
(3) veľkosť, kapacitu a napätie je možné prispôsobiť v závislosti od potreby zákazníka'
(4) Šetrné k životnému prostrediu a nízke samovybíjanie.
Parametre:
| Položka | 3,2 v 280ah aa nabíjateľná lítium -iónová batéria |
| Menovité napätie: | 3.2v |
| Nominálna kapacita: | 280AH |
| Koniec vybíjacieho napätia: | 9.6V |
| Napätie na konci nabíjania: | 14.6V |
| Max. Obsah Nabíjací prúd: | ≤280A |
| Prúd konca nabíjania: | 100mA |
| Menovitý vybíjací prúd: | 280A (bezpečný) |
| Max. Pulzný vybíjací prúd: | 560A(10S) |
| Vnútorný odpor: | ≤10mΩ |
| Prevádzkový poplatok Teplota: | 0~45℃ |
| Prevádzková teplota vybíjania: | -20~60℃ |
| Teplota skladovania (60-80% skladovanie SOC): | -10~45℃ |
| Spôsob nabíjania: | CC/CV |
| Hmotnosť: | 5,5 KG |
| Životnosť cyklu: | 3000+ |

Balenie:


Prečo si vybrať Benwei?
1. Poskytnite najlepšie riešenie, ktoré splní potreby špeciálnych zvyklostí
Plne uspokojte skutočné potreby zákazníkov, poskytnite prispôsobenú lítiovú batériu a podporné produktové riešenia
2. 3+ročná záruka
Zákazníkom poskytujeme dlhodobú záruku kvality našich batériových produktov po dobu 3+ rokov za odporúčaných pokynov na používanie a skladovacích podmienok
3. Výroba
Viac ako 12 rokov skúseností s výrobou batériových produktov pre rôzne aplikácie
4. Výhody produktu
Každá skupina batérií je prísne stará (najmenej 3 úplné cykly nabitia/vybitia). Rôzne bezpečnostné testy vrátane testu pádu pri preprave pred odoslaním
Populárne Tagy: 3,2 v 280ah AA nabíjateľná lítium -železitá batéria, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, nákup, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
-
Lítium-železo-fosfátová batéria Prismatic Lifepo4 Cells 3...Zobraziť viac> -
Nabíjateľná batéria Lifepo4 3,2 V 100 AhZobraziť viac> -
Solárne nabíjateľné batérie 3,2 VoltZobraziť viac> -
Batéria 3,2 V 280ah Lifepo4Zobraziť viac> -
3,2 V 50ah Lifepo4 batéria pre skladovanie slnečnej energieZobraziť viac> -
Lifepo4 3,2 V 280ah 3,2 V solárna batériaZobraziť viac>












