Výrobky
Nabíjateľná batéria Lifepo4 3,2 V 100 Ah
1. Nabíjateľná batéria, ktorú je možné namontovať v ľubovoľnej polohe, odoláva nárazom a vibráciám. Dlhodobo vysoký výkon pri vysokých a nízkych teplotách.
2. Efektívny výkon: Krivka plochého vybitia našej batérie LiFePO4 drží nad 12V až do 95% jej využitia kapacity, čo poskytuje astronomické zvýšenie za chodu v porovnaní s iba 50% v kyseline olovnatej.
3. Dokonale ľahká: Naša batéria LiFePO4 predstavuje iba 1/3 hmotnosti kyseliny olovnatej, čo z nej robí diskutabilnú voľbu pre RV, námorné a mimosieťové aplikácie, keď sa berie do úvahy ťahanie alebo mobilita.
Nabíjateľná batéria lifepo4 3,2v 100ah

1. Nabíjateľná batéria, ktorú je možné namontovať v ľubovoľnej polohe, odoláva nárazom a vibráciám. Dlhodobo vysoký výkon pri vysokých a nízkych teplotách.
2. Efektívny výkon: Krivka plochého vybitia našej batérie LiFePO4 drží nad 12V až do 95% jej využitia kapacity, čo poskytuje astronomické zvýšenie za chodu v porovnaní s iba 50% v kyseline olovnatej.
3. Dokonale ľahká: Naša batéria LiFePO4 predstavuje iba 1/3 hmotnosti kyseliny olovnatej, čo z nej robí diskutabilnú voľbu pre RV, námorné a mimosieťové aplikácie, keď sa berie do úvahy ťahanie alebo mobilita.
Špecifikácia produktu:
Nabíjateľná batéria lifepo4 3,2v 100ah
| Nominálna kapacita | 100 Ah |
| Pracovné napätie | 2.50-3.65V |
| Vnútorný odpor | ≤ 0.35mΩ |
| Teplota nabíjania | 0°C ~ 55°C |
| Výstupná teplota | -20°C ~ 55°C |
| Cista hmotnost | okolo 2,3 KG |
| Miera samovybíjania | ≤3,5% mesačne |
| Rozmer | 176 * 48 * 133 mm (L * W * H) |
| Stadnardov nabíjací prúd | 50A |
| Štandardné nabíjacie napätie | 3.65V |
| Metóda nabíjania | CC / CV |
| Štandardný vybíjací prúd | 50A |
| Max. Nepretržitý vybíjací prúd | 100A |
| Maximálny impulzný výbojový prúd | 258A |
| Záruka | 2 roky |
| Životný cyklus | 2000 krát |
| Vypínacie prerušovacie napätie | 2.5V |
Výhody:

Výhoda lítiovej batérie:
(Dôvody, prečo ste si vybrali olovenú batériu s lítiovou batériou)
Nízke samovybíjanie
Pamäť zdarma
Stabilný výkon pri vybíjaní a nabíjaní.
Vynikajúca tepelná stabilita
Široký teplotný výkon
Ochrana proti skratu
Ochrana proti prebitiu a vybitiu
Nadprúdová ochrana
Ľahké prenášanie a inštalácia - je možné ho prenášať a inštalovať v ľubovoľnom smere
Rýchle nabíjanie - úplné nabitie približne 4 ~ 6 hodín
Ľahšia hmotnosť - hmotnosť 1/2 ~ 1/4 v porovnaní s batériami LA
Vyžaduje sa žiadna zmena systému nabíjania olovených batérií
Lepšia bezpečnosť - mierne teplo, žiadne explózie a streľba, netesnosť
Šetrné k životnému prostrediu - žiadne jedovaté olovo, žiadna kyselina, žiadne ťažké / vzácne kovy,
Žiadne plyny počas nabíjania, bez úniku a znečistenia
Hlavné aplikácie pre batériu Lifepo4:
2. Ľahké elektrické auto: e-bike, e-skúter, e-motocykel, elektrický golfový vozík, e-vozík.
3. Elektrický nástroj: elektrická vŕtačka, elektrická píla, kosačka na trávu atď.
4. Diaľkové ovládanie automobilov, elektrických lodí, lietadiel, hračiek.
5. Solárne a veterné elektrárne na akumuláciu energie, solárne systémy, základňová stanica Telecom.
6. Malé lekárske vybavenie a prenosné vybavenie.
7. RV, kempingové auto a jachta.
8. Solárne svetlá, bicyklové svetlá, LED svetlá, jasná baterka.

Balenie lítium-fosfátovej batérie


FAQ
Akákoľvek otázka alebo chcete poslať dopyt!
Otázka: Aké je vaše obchodné zabezpečenie pre nabíjateľné lítiové batérie?
Odpoveď: 100% ochrana kvality produktu.
100% produkt na čas ochrany zásielky
100% ochrana platieb pre vašu krytú sumu
Otázka: Aké produkty sú vašou hlavnou činnosťou?
Špecializujeme sa na led žiarovky, led panely, led, povodňové svetlo, led high bay svetlo atď.
Otázka: A čo vaša kvalita batérie li fe po?
Odpoveď: Osvetlenie Benwei používa najkvalitnejší materiál na zabezpečenie stabilnej kvality a dostatočného jasu, dodávame vysoko výkonné výrobky. Každý produkt prešiel testom starnutia dobre a potom bol doručený každému klientovi.
Otázka: Ako dlho trvá dodacia doba pre lítium-iónovú solárnu batériu?
Odpoveď: Pre dodaciu dobu led žiarovky: vzorky: 15 dní, hromadná objednávka 15-30 dní, závisí od množstva objednávky.
Otázka: Aká dlhá je záruka na lítium-iónovú batériu?
Odpoveď: Máme 1-3 roky záruku, iný štandard kvality s rôznou záručnou dobou.
Populárne Tagy: nabíjateľná batéria lifepo4 3.2v 100ah, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, skladom, bezplatná vzorka











