Výrobky
Lítium 12V 150ah
1, Vysoká hustota energie.
2, Vysoké pracovné napätie pre jednotlivé články batérie.
3, Bez znečistenia.
4, dlhá životnosť cyklu 2000 krát.
5, Žiadny pamäťový efekt.
6, Kapacita, odpor, napätie, časová konzistencia platformy je dobrá.
7, S funkciou výroby skratu, bezpečné a spoľahlivé.
8, Výrobná cena&Vysoká kvalita.
9, Dobrá konzistencia, nízke samovybíjanie.
lítium 12v 150ah

Vlastnosti produktu:
1, Vysoká hustota energie.
2, Vysoké pracovné napätie pre jednotlivé články batérie.
3, Bez znečistenia.
4, dlhá životnosť cyklu 2000 krát.
5, Žiadny pamäťový efekt.
6, Kapacita, odpor, napätie, časová konzistencia platformy je dobrá.
7, S funkciou výroby skratu, bezpečné a spoľahlivé.
8, Výrobná cena& Vysoká kvalita.
9, Dobrá konzistencia, nízke samovybíjanie.
Špecifikácia produktu:
| Model | BW-12150/4S3Plítium 12v 150ah |
| Batériový článok | 3,2V 50Ah puzdro LifePO4 batéria |
| Menovité napätie | 12.8V |
| Nominálna kapacita | 150 Ah |
| Konfigurácia batérie | 4S3P |
| Vnútorný odpor | ≤220mΩ |
| Koniec nabíjacieho napätia | 14.6V |
| Koncový nabíjací prúd | 100 mA |
| Koniec vybíjania preruší napätie | 10V |
| Spôsob nabíjania | CC/CV (konštantný prúd, konštantné napätie) |
| Štandardný nabíjací prúd | 30A |
| Maximálny nabíjací prúd | 75A |
| Štandardný vybíjací prúd | 75A |
| Maximálny trvalý vybíjací prúd | 100A |
| Maximálny pulzný vybíjací prúd | 150A/10S |
| Cista hmotnost | 15 kg |
| Teplota nabíjania | 0~45℃ |
| Teplota vypúšťania | -10~55℃ |
| Skladovacia teplota | -10~45℃ |
| Záruka | 2 roky |
| Životný cyklus | 2000 krát |
| ochrana BMS | funkcia nadmerného nabitia, nadmerného vybitia, nadmerného prúdu, skratu a vyváženia |
Výhoda:
1. Bezúdržbový. Modulárny dizajn pre jednoduchú inštaláciu a rozšírenie kapacity.
2. Dlhá životnosť cyklu.
2000 cyklov 85% DOD
5000 cyklov 65% DOD
8000 cyklov 40% DOD
3. Zabudovaný inteligentný BMS s viacerými ochrannými a komunikačnými funkciami.
4. Široký rozsah pracovných teplôt a vysoká spoľahlivosť.
5. Viaceré batériové jednotky môžu byť zapojené paralelne, vhodné pre aplikácie s vysokou energiou.
6. Kompatibilné s rôznymi regulátormi nabíjania a invertormi.
7. Široko používané na skladovanie solárnych systémov mimo siete, zálohovanie telekomunikácií, centrálne dátové centrum...atď.
Aplikácie:
lítium 12v 150ah


Čo je napájacia batéria? Rozdiel medzi nimi a bežnými batériami
Zdroj energie pre nové energetické vozidlá je vo všeobecnosti založený hlavne na batériách. Napájacia batéria je vlastne druh zdroja energie, ktorý poskytuje zdroj energie na prepravu. Hlavné rozdiely medzi nimi a bežnými batériami sú:
1. Odlišná povaha
Napájacia batéria sa vzťahuje na batériu, ktorá poskytuje energiu na prepravu, vo všeobecnosti v porovnaní s malou batériou, ktorá poskytuje energiu pre prenosné elektronické zariadenia; zatiaľ čo bežná batéria je druh lítiového kovu alebo zliatiny lítia ako materiál zápornej elektródy, pričom sa používa nevodný roztok elektrolytu. Primárna batéria sa líši od lítium-iónovej batérie a lítium-iónovej polymérovej batérie.
2, kapacita batérie je iná
V prípade nových batérií použite na test kapacity batérie merač vybitia. Vo všeobecnosti je kapacita napájacích batérií približne 1000-1500mAh; zatiaľ čo kapacita bežných batérií je nad 2 000 mAh a niektoré môžu dosiahnuť 3 400 mAh.
3, vybíjací výkon je iný
Napájacia batéria s kapacitou 4200 mAh dokáže vybiť energiu za pár minút, ale bežné batérie to nedokážu vôbec, takže vybíjacia kapacita bežných batérií je úplne neporovnateľná s napájacími batériami. Najväčší rozdiel medzi napájacou batériou a bežnou batériou je jej veľký vybíjací výkon a vysoká merná energia. Keďže sa napájacia batéria používa hlavne na napájanie vozidla, má vyšší vybíjací výkon ako bežné batérie.
4, rôzne aplikácie
Batérie, ktoré poskytujú hnaciu energiu pre elektrické vozidlá, sa nazývajú napájacie batérie, vrátane tradičných olovených batérií, nikel-metal hydridových batérií a nových lítium-iónových batérií, ktoré sa delia na napájacie batérie typu napájania (hybridné vozidlá) a energetické batérie (čisto elektrické vozidlá); Lítiové batérie používané v produktoch spotrebnej elektroniky, ako sú mobilné telefóny a notebooky, sa vo všeobecnosti súhrnne označujú ako lítiové batérie, aby sa odlíšili od napájacích batérií používaných v elektrických vozidlách.
Súčasné hlavné typy napájacích batérií
Technológia olovených batérií, technológia niklovo-vodíkových batérií, technológia palivových článkov a technológia lítiových batérií sú stále hlavnými technológiami na trhu.
Populárne Tagy: lithium 12v 150ah, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
-
Záložná batéria LiFePo4 bítium-iónová batéria 12 V 80 AhZobraziť viac> -
8s 12V Lítiové záchranné lyžičky4 Batérie BmsZobraziť viac> -
Hlboká životnosť cyklu 400ah 12V lítium-iónová batériaZobraziť viac> -
Batéria Battle Born 12v 100ah Lifepo4 s hlbokým cyklomZobraziť viac> -
Batéria Lifepo4 12v 100ahZobraziť viac> -
12V batéria Lifepo4Zobraziť viac>











