Výrobky
8s 12V Lítiové záchranné lyžičky4 Batérie Bms
1. Malá veľkosť, nízka hmotnosť, veľká kapacita, šetrná k životnému prostrediu, bez pamäťového efektu.
2.Dlhá životnosť cyklu: po 300-násobnom čase môže ľavá kapacita nad 80%, vybiť / nabíjať viac ako 600 krát. Podpora rýchleho nabíjania.
3. Šetrné k životnému prostrediu. Žiadne kadmium, olovo, ortuť. Zelená energia. 4.Vysoká bezpečnostná trieda. Montáž so systémom správy batérií. Majú prebíjanie, preháňanie, skratovú ochranu. V stave vysokej teploty, odpadu, potreby, bez ohňa, bez výbuchu. 5. Ušetrite náklady na každé použitie počas dlhej životnej životnej nájazdy.
8s 12V lítiové záchranné batérie bms

Vlastnosti produktu:
8s 12V lítiové záchranné batérie bms
1. Malá veľkosť, nízka hmotnosť, veľká kapacita, šetrná k životnému prostrediu, bez pamäťového efektu.
2.Dlhá životnosť cyklu: po 300-násobnom čase môže ľavá kapacita nad 80%, vybiť / nabíjať viac ako 600 krát. Podpora rýchleho nabíjania.
3. Šetrné k životnému prostrediu. Žiadne kadmium, olovo, ortuť. Zelená energia.
4.Vysoká bezpečnostná trieda. Montáž so systémom správy batérií. Majú prebíjanie, preháňanie, skratovú ochranu. V stave vysokej teploty, odpadu, potreby, bez ohňa, bez výbuchu.
5. Ušetrite náklady na každé použitie počas dlhej životnej životnej nájazdy.
Popis produktu:
| Názov položky | 8s 12V lítiové záchranné batérie bms |
| Kapactiy | 12.8V 40Ah |
| Spôsob organizácie | 4S1P 4S2P 4S4P |
| Štandardný nabíjaný prúd | 20Ah |
| Max. Nabíjať prúd | 40A |
| Pracovné napätie | 14-14.6V |
| Vnútorný odpor (impedancia) | ≤ 0,3 mΩ (pri rýchlosti 0,2 °C, 2,0V uzávierka) |
| Veľkosť | 195*170* 132mm |
| Hmotnosť | 4,9 KG |
| Prevádzková teplota | Nabíjanie:0 °C ~ 55 °C, Vybíjanie: -22°C ~ 55 °C |
| Skladovacia teplota | Skladovacia teplota -20°C ~ 60°C |
| Systém riadenia ochrany batérie Funkcia BMS | Automatické funkcie Odpojenie nízkeho napätia Ochrana proti skratu Ochrana pred napätím Nad súčasnou ochranou Ochrana pred poplatkami Ochrana pred vypustením Ochrana pred nadmernou teplotou Vnútorné vyvažovanie buniek |
| Životnosť cyklu pri 0,2 °C Vypúšťanie,100% DOD≥2000 krát (100% DOD až 80% počiatočnej kapacity pri rýchlosti 0,2 °C, štandard IEC) | |
Funkcia výroby:
Sme výrobca so 4 inžiniermi, nie obchodnou spoločnosťou.
Máme veľa skúseností s výrobou batérie a predajom batérie celému svetu.
Naša kvalita je stabilná a dobrá, máme veľa veľkých distribútorov po celom svete, ako USA, Nemecko, Austrália, Poľsko atď.
4.Podporujeme OEM / ODM serivce, podporujeme vzorovú objednávku. Moq:1 kus.
5.Zákazníci sú vždy vítaní navštíviť našu kanceláriu a továreň.
6.Nádherné popredajné serivce a ponúkajú 3-5 rokov záruky.
Naša lítiová batéria LifePO4 môže nahradiť batérie AA, Suché, olovo kyseliny atď.! Loď Fedex / UPS / DPD, Letecká doprava 5 až 7 dní!alebo pozemná preprava / námorná loď, 30 až 40 pracovných dní, závisí od potrieb zákazníkov! Malé 12V batérie používajú na rybárske náradie, tlačiareň, hračky, bezpečnosť a elektroniku, mobilný POS, Banské Lihgt / pľučka / LED svetlo / núdzové svetlo, intelektuálne roboty, elektrické náradie: elektrické vŕtačky.
2000 Cyklo časy 80% DOD
5000 časov cyklov 65% DOD
8000 časov cyklov 40% DOD

Populárne Tagy: 8s 12V lítiové záchranné batérie bms, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
-
Lítium-iónová morská batéria 12V 400AH LiFePO4 batériaZobraziť viac> -
Batéria Lifepo4 200ah 12vZobraziť viac> -
Lifepo4 Batéria s hlbokým cyklom 12v 100ahZobraziť viac> -
Batéria Lifepo4 12V 30ahZobraziť viac> -
Lítiová batéria 200ah 12v Lifepo4Zobraziť viac> -
100ah 12v batéria Lifepo4 s hlbokým cyklomZobraziť viac>













