Výrobky
Záložná batéria LiFePo4 bítium-iónová batéria 12 V 80 Ah
* Výkonný a spoľahlivý
* Hlboké cykly
* Vysoká hustota energie
* Vstavaný BMS
* Priateľské k životnému prostrediu
* Batériové články triedy A.
* Odolný a ľahký
Záložná batéria LiFePo4 bítium-iónová batéria 12 V 80 Ah
Vlastnosti produktu:
Lítiová batéria 12V 80Ah LiFePo4
* Výkonný a spoľahlivý
* Hlboké cykly
* Vysoká hustota energie
* Vstavaný BMS
* Priateľské k životnému prostrediu
* Batériové články triedy A.
* Odolný a ľahký
Špecifikácia produktu:
Nabíjateľná záložná batéria LiFePo4 12V 80Ah bítium-iónová batéria
| Model | BW-1280 4S1P |
| Menovité napätie | 12.8V |
| Nominálna kapacita | 80Ah |
| Koniec nabíjacieho napätia | 14.6V |
| Koniec nabíjania | 100 mA |
| Koniec vybíjacieho napätia | 9.2V |
| Spôsob účtovania | 0,2 C (0,5 A) CC / CV |
| Max. Nepretržitý nabíjací prúd | 50A |
| Nominálny vybíjací prúd | 100A |
| Max. Pulzný výbojový prúd | 150A/10S |
| Váha | 8,5 kg |
| Veľkosť | 329 * 172 * 217 mm |
| Prevádzková teplota | Poplatok 0 ~ 45 ℃ |
| Absolutórium | -10~55℃ |
| Kapacita @ 1C sadzba 0,2C | ≥80Ah |
| Životný cyklus | 3 000-krát (cyklus @RT, rýchlosť 1C, 85% D \ OD) |
Výhody:
Bezpečnosť: LiFePO4 je najbezpečnejší katódový materiál lítium-iónovej batérie, ktorý nehorí a nebráni výbuchu. Ochrana životného prostredia: LiFePO4 neobsahuje žiadne škodlivé prvky z ťažkých kovov, bez znečistenia pri výrobe aj pri skutočnom použití.
Ľahká inštalácia: Naše skrutkové porty pre skrutky umožňujú ľahké a bezpečné pripojenie. Pripoj a hraj
Atraktívne vlastnosti:
Dlhá životnosť: Môže sa nabíjať a vybíjať viac ako 2 000-krát pri 85% DOD, 5 000-krát pri 60% DOD Ľahká hmotnosť: Batéria LiFePO4 je ľahšia a menšia ako olovená batéria / gélová batéria.
Ochrana: Batérie LiFePO4 zabudované v BMS majú ochranu proti prebitiu, vybitiu, prehriatiu, skratu.
Hlavné aplikácie pre lítium-iónovú polymérovú batériu:
1. Veľké elektrické vozidlá: elektrický autobus, elektrický automobil, E-Tour Car.
2. Ľahké elektrické auto: e-bike, e-skúter, e-motocykel, elektrický golfový vozík, e-vozík.
3. Elektrický nástroj: elektrická vŕtačka, elektrická píla, kosačka na trávu atď.
4. Diaľkové ovládanie automobilov, elektrických lodí, lietadiel, hračiek.
5. Solárne a veterné elektrárne na akumuláciu energie, solárne systémy, základňová stanica Telecom.
6. Malé lekárske vybavenie a prenosné vybavenie.
7. RV, kempingové auto a jachta.
8. Solárne svetlá, bicyklové svetlá, LED svetlá, jasná baterka.

Populárne Tagy: záložná batéria lifepo4 12v 80ah bítium-iónová batéria, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, skladom, bezplatná vzorka











