Výrobky
12V lítiová železná batéria
1, Vysoká hustota energie.
2, Vysoké pracovné napätie pre jednotlivé články batérie.
3, Bez znečistenia.
4, dlhá životnosť cyklu 2000 krát.
5, Žiadny pamäťový efekt.
6, Kapacita, odpor, napätie, časová konzistencia platformy je dobrá.
7, S funkciou výroby skratu, bezpečné a spoľahlivé.
8, Výrobná cena&Vysoká kvalita.
9, Dobrá konzistencia, nízke samovybíjanie.
12V lítium-železná batéria

Vlastnosti produktu:
12V lítium-železná batéria
1, Vysoká hustota energie.
2, Vysoké pracovné napätie pre jednotlivé články batérie.
3, Bez znečistenia.
4, dlhá životnosť cyklu 2000 krát.
5, Žiadny pamäťový efekt.
6, Kapacita, odpor, napätie, časová konzistencia platformy je dobrá.
7, S funkciou výroby skratu, bezpečné a spoľahlivé.
8, Výrobná cena& Vysoká kvalita.
9, Dobrá konzistencia, nízke samovybíjanie.
Špecifikácia produktu:
| Model | 12V lítium-železná batéria |
| Typ batérie | 3,2V 50ah vrecúško na bunky lifepo4 |
| Menovité napätie | 12v |
| Nabíjacie napätie | 14.6v |
| Nominálna kapacita | 100 ah |
| Konfigurácia batérie | 4s4p so 100a bms |
| Štandardný nabíjací prúd | 10a |
| Maximálny nabíjací prúd | 50a |
| Nepretržitý vybíjací prúd | 100a |
| Vypínacie napätie | 10v |
| Cista hmotnost | 19 kg |
| Rozmer | 521 * 238 * 218 mm |
| Životný cyklus | 2000 krát |
| Záruka | 3 roky |
| Teplota nabíjania | 0~45°C |
| Teplota vypúšťania | -20~60°C |
Hlavné aplikácie pre 12V lítium-železnú batériu:


Balenie pre 12V lítium-železnú batériu:

FAQ:
Otázka: Je BENWEI továreň alebo obchodná spoločnosť?
Odpoveď: Sme pôvodná továreň a vlastníme 2 rôzne výrobné základne (továreň na lítiové batérie a výrobný závod na montáž batérií) s celkovo viac ako 2 000 zamestnancami.
Otázka: Môžem mať vzorovú objednávku?
Odpoveď: Iste, prijímame vzorové objednávky na testovanie a kontrolu kvality, batérie je možné vyrobiť podľa rôznych požiadaviek.
Otázka: Môžem mať produkty s vlastným logom?
Odpoveď: Iste, môžeme ponúknuť službu OEM / ODM s prototypovým dizajnom a malým množstvom.
Otázka: Môžete poslať produkty do mojej krajiny?
Odpoveď: Iste, podeľte sa o svoju podrobnú adresu na kontrolu nákladov na prepravu a ak nemáte vlastného dopravcu, môžeme vám pomôcť.
Otázka: Aký druh certifikátov majú batériové produkty BENWEI?
Odpoveď: Môžeme poskytnúť UL, CE, ROHS, FCC, IEC62133, MSDS, UN38.3 zadarmo, ak je množstvo vašej objednávky veľké.
Populárne Tagy: 12v lítiová železná batéria, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka










