Výrobky
Bms 4s 12v Lifepo4
* Výkonný a spoľahlivý
* Hlboké cykly
* Vysoká hustota energie
* Šetrné k životnému prostrediu
* Články batérie triedy A
* Odolná a nízka hmotnosť
* Materiál: Lithium Iron Phosphate Battery Lifepo4
* Zloženie: 4S1P s BMS 100A + LED indikátorom
\* BEZPEČNOSTNÝ RÁM: Vodotesný ABS BOX
bms 4s 12v lifepo4

Vlastnosti produktu bms 4s 12v lifepo4:
* Výkonný a spoľahlivý
* Hlboké cykly
* Vysoká hustota energie
* Šetrné k životnému prostrediu
* Články batérie triedy A
* Odolná a nízka hmotnosť
*Materiál: Lithium Iron Phosphate Battery Lifepo4
*Zloženie: 4S1P s BMS 100A + LED indikátorom
* BEZPEČNOSTNÝ RÁM: Vodotesný ABS BOX
*Typ svoriek: závit M8
Špecifikácia produktu:
| Meno Produktu | Batéria bms 4s 12V lifepo4 |
| Napätie | 12V |
| Kapacita | 100 Ah |
| Typ batérie | 3,2V100Ah prizmatický lifepo4 článok |
| Zložený typ | 4S1P |
| Aplikácia | Slnečná sústava/loď/golfový vozík |
| Vlastnosti | dobíjacie batérie 12V |
| Záruka | 3 roky |
| Ochrana | Vstavaný 4s100a bms |
| Životnosť cyklu | Viac ako 3000 krát |
Aplikácie:
bms 4s 12v lifepo4

Poznámky zákazníka:

FAQ:
bms 4s 12v lifepo4
Otázka: Môžete prijať služby OEM a ODM?
Odpoveď: Áno, dodávame OEM& služby ODM ako zákazníci' požiadavky.
Otázka: Môžem len vyskúšať vzorky pre prvú objednávku?
Odpoveď: Skúšobná objednávka je prijateľná. Ak potrebujete vzorky, kontaktujte náš zákaznícky servis alebo nám pošlite e-mail na adresu mike@benweilight.com alebo podrobnosti.
Otázka: Môžeme dať LiFePO4 batériu paralelne alebo sériovo sami?
Odpoveď: ÁNO, ale batérie by mali mať rovnaké napätie a kapacitu, inak to ovplyvní životnosť batérie. Tiež by ste nám to mali povedať pred zadaním objednávky, potom ich pred doručením priradíme. Pred manipuláciou s batériou je potrebné skontrolovať napätie každej batérie.
Otázka: Kde sú hlavné trhy vašej spoločnosti'?
Odpoveď: Naša spoločnosť sa zameriava na vysokokvalitné lítiové batérie so zameraním na Severnú Ameriku, Európu a trhy.
Otázka: Spôsob dopravy?
Odpoveď: Doručenie od dverí k dverám expresne (špeciálne linky)
Doručenie od dverí k dverám po mori, iba do vášho prístavu
Doručenie od dverí k dverám letecky, iba na vaše letisko
Populárne Tagy: bms 4s 12v lifepo4, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka










