Výrobky

12v 10ah Lifepo4
* Výkonný a spoľahlivý
* Hlboké cykly
* Vysoká hustota energie
* Šetrné k životnému prostrediu
* Články batérie triedy A
* Odolná a nízka hmotnosť
* Materiál: Lithium Iron Phosphate Battery Lifepo4
* BEZPEČNOSTNÝ RÁM: Vodotesný ABS BOX
12v 10ah lifepo4

Vlastnosti produktu 12v 10ah lifepo4:
* Výkonný a spoľahlivý
* Hlboké cykly
* Vysoká hustota energie
* Šetrné k životnému prostrediu
* Články batérie triedy A
* Odolná a nízka hmotnosť
*Materiál: Lithium Iron Phosphate Battery Lifepo4
* BEZPEČNOSTNÝ RÁM: Vodotesný ABS BOX
*Typ svoriek: závit M8
Špecifikácia produktu:
| Model | BW-1210 |
| Typ batérie | 12v 10ah lifepo4pouchcell |
| Menovité napätie | 12V |
| Nabíjacie napätie | 14.6V |
| Nominálna kapacita | 10AH |
| Konfigurácia batérie | 4s1p so 4s 10a bms |
| Štandardný nabíjací prúd | 5a |
| Koncový nabíjací prúd | 200 ma |
| Nepretržitý vybíjací prúd | 10a |
| Vypínacie napätie | 10v |
| Cista hmotnost | 1 kg |
| Rozmer | 145 * 64 * 94 mm |
| Životný cyklus | 2000-krát |
| Záruka | 3 roky |
| Teplota nabíjania | 0~45°C |
| Teplota vypúšťania | -20~60°C |
Aplikácie:
12v 10ah lifepo4

Poznámky zákazníka:

FAQ:
Otázka: Ste továreň alebo obchodná spoločnosť?
Odpoveď: Sme továreň s 3 výrobnými základňami, ktorá sa nachádza v Shenzhen, Dongguan, Huizhou v provincii Guangdong.
Otázka: Aký' je limit MOQ?
Odpoveď: Pre vzorky neexistuje MOQ. Pre množstvo hromadnej objednávky platí, že čím väčšie množstvo, tým lacnejšie.
Otázka: A čo dodacia lehota pre hromadnú výrobu?
Odpoveď: Závisí to od množstva vašej objednávky, zvyčajne 20 ~ 25 pracovných dní pre novo vyrobené vzorky, 10 ~ 15 pracovných dní pre sériovú výrobu.
Otázka: Aký je váš platobný termín?
A: TT, L / C, West Union atď.
Otázka: Ponúkate záruku na produkty?
Odpoveď: Áno, na naše produkty ponúkame 3-5 ročnú záruku.
Populárne Tagy: 12v 10ah lifepo4, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka

