Výrobky
Lítium 200ah 12v
1, Vysoká hustota energie.
2, Vysoké pracovné napätie pre jednotlivé články batérie.
3, Bez znečistenia.
4, dlhá životnosť cyklu 2000 krát.
5, Žiadny pamäťový efekt.
6, Kapacita, odpor, napätie, časová konzistencia platformy je dobrá.
7, S funkciou výroby skratu, bezpečné a spoľahlivé.
8, Výrobná cena&Vysoká kvalita.
9, Dobrá konzistencia, nízke samovybíjanie.
lítium 200ah 12v

Vlastnosti produktu:
lítium 200ah 12v
1, Vysoká hustota energie.
2, Vysoké pracovné napätie pre jednotlivé články batérie.
3, Bez znečistenia.
4, dlhá životnosť cyklu 2000 krát.
5, Žiadny pamäťový efekt.
6, Kapacita, odpor, napätie, časová konzistencia platformy je dobrá.
7, S funkciou výroby skratu, bezpečné a spoľahlivé.
8, Výrobná cena& Vysoká kvalita.
9, Dobrá konzistencia, nízke samovybíjanie.
Špecifikácia produktu:
| Model | Batéria 12V 200Ah lifepo4 |
| Typ batérie | 3,2V 50ah vrecúško na bunky lifepo4 |
| Menovité napätie | 12v |
| Nabíjacie napätie | 14.6v |
| Nominálna kapacita | 100 ah |
| Konfigurácia batérie | 4s4p so 100a bms |
| Štandardný nabíjací prúd | 10a |
| Maximálny nabíjací prúd | 50a |
| Nepretržitý vybíjací prúd | 100a |
| Vypínacie napätie | 10v |
| Cista hmotnost | 19 kg |
| Rozmer | 521 * 238 * 218 mm |
| Životný cyklus | 2000 krát |
| Záruka | 3 roky |
| Teplota nabíjania | 0~45°C |
| Teplota vypúšťania | -20~60°C |
Hlavné aplikácie pre lítium 200ah 12v:

12v 200ah lítium-železo lifepo4 batéria s hlbokým cyklom Životnosť cyklu:
Životnosť hlbokého cyklu 2000-krát, 80% dod,
Životnosť hlbokého cyklu 5000-krát, 65% dod,
Životnosť hlbokého cyklu 8000-krát, 40% dod

Balenie pre 12v 200ah lítium-železnú batériu lifepo4 s hlbokým cyklom:

FAQ:
Otázka: Aký je dodací čas pre hromadnú výrobu?
Odpoveď: Závisí to od skutočnej situácie: Ak máte zásoby, dodacia lehota bude 10 ~ 15 dní. Ak nemáte zásoby, bude to závisieť od množstva vašej objednávky, zvyčajne do 15-25 dní.
Otázka: MOQ?
Odpoveď: Zvyčajne žiadne obmedzenie pre veľké balenie, ale pre bunky zvyčajne podľa zásob má rôzne množstvo objednávky rôzne ceny
Otázka: Na ktorý trh ste už exportovali?
Odpoveď: Už dodávame do Európy, Ázie, Afriky, Stredného východu, Južnej Ameriky atď.
Otázka: Má vaša batéria skutočnú kapacitu?
Odpoveď: Všetky naše batérie sú triedy A, skutočná hodnota kapacity je ≥99 % hodnoty nominálnej kapacity.
Otázka: Aká je vaša záruka?
Odpoveď: Takmer všetky naše batérie majú 3-ročnú záruku. Zabezpečujeme životnosť cyklu viac ako 2000 krát 80 % DOD pri 0,2 °C. To znamená, že ho môžete používať minimálne 5 rokov na bežné 1-krát nabitie a vybitie každý deň.
Populárne Tagy: lithium 200ah 12v, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka










