Výrobky
12V 9ah nabíjateľná batéria
Vysoký cyklus
Vysoká odolnosť
Nízke samovybíjanie
Vysoká kapacita a účinnosť
Nabité batérie

Popis
1.) Čisté olovo
S 99,9 percentami nadpriemerne vysokou úrovňou čistoty a mikrokryštálovou štruktúrou odolnou voči korózii
2.) Propagačný výkon Fleece
Separátor zo sklenenej rohože s maximálnou absorpciou na úrovni
3.) Vyvážený elektrolyt
Špecializovaná hodnota pH pre optimalizovanú mobilitu iónov
4.) Asymetrická mriežková štruktúra
Špeciálna geometria olovených komponentov pre vysokú kapacitu a účinnosť
Parameter
| Maximálny nabíjací prúd: | 2,4 A |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Kapacita: | 9 AH |
| Terminál: | T2 Faston 250 (6,3 mm) |
| Materiál: | Puzdro ABS podľa normy UL 94-HB |
| Operačné prostredie: | - 30 stupeň až plus 50 stupňov , odporúčame plus 10 stupňov až plus 30 stupňov |
| Záruka: | 1 rok |
| Životnosť (kalendár): | VŠEOBECNÝ ÚČEL, 6 až 9 rokov (pohotovostná prevádzka pri 20 stupňoch) |
| Životnosť (cyklus): | Až 500 cyklov (operácie nakladania/vykladania pri 50-percentnej hĺbke vybitia) |
| dĺžka: | 151 mm |
| šírka: | 65 mm |
| výška: | 94 mm |
| Výška (s koncovkou): | 100 mm |
| Hmotnosť: | 2,75 kg |
Výhody
Vysoký cyklus
Nadpriemerné, cykly nabíjania a vybíjania
Vysoká odolnosť
Špičkové materiály a starostlivé spracovanie
Nízke samovybíjanie
Ideálna koordinácia materiálov pre maximálny výkon
Vysoká kapacita a účinnosť
Vysoká kapacita a účinnosť Nízky vnútorný odpor pre vysoký vybíjací prúd
Nabité batérie
Vo všeobecnosti sú akumulátory pri dodaní plne nabité
Obrázky Zobraziť










Populárne Tagy: 12v 9ah nabíjateľná batéria, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka









