Výrobky
24V 60ah lítiová batéria
1, Navrhnuté s vysokovýkonnými batériovými článkami LiFePO4, ktoré poskytujú skvelú náhradu za uzavreté olovené batérie AGM.
2, Ideálne pre 12V aplikácie s hlbokým cyklom v karavanoch, obytných prívesoch, zdravotníckych zariadeniach, obytných autách a elektrických skútroch.
3, Kladné a záporné póly batérie môžu vybíjať a nabíjať batériu.

Najmodernejšia nabíjateľná batéria s lítium-železo-fosfátovými článkami vytvorená pre 24V zariadenia, 24V 60Ah lítium-železo-fosfátová batéria LiFePo4. Je ideálny pre e-kolobežky, e-bicykle, solárne systémy, robotiku a ďalšie použitia, ktoré vyžadujú batériu s vyššou hustotou energie. Batéria je skvelou voľbou pre vaše aplikácie, pretože má integrované pólové pripojenia Anderson Power. Batéria Aegis obsahuje vstavaný systém správy batérie (BMS), ktorý zabraňuje prebíjaniu, nadmernému vybíjaniu, nadprúdu a skratom a zároveň zaisťuje maximálny výkon a bezpečnosť článkov počas veľkého počtu cyklov.
Popis produktu
1, Navrhnuté s vysokovýkonnými batériovými článkami LiFePO4, ktoré poskytujú skvelú náhradu za uzavreté olovené batérie AGM.
2, Ideálne pre 12V aplikácie s hlbokým cyklom v karavanoch, obytných prívesoch, zdravotníckych zariadeniach, obytných autách a elektrických skútroch.
Špecifikácia batérie
| Typ batérie | ABS puzdro |
|---|---|
| Chémia batérií | Fosforečnan lítno-železitý - LiFePo4 |
| Typ bunky/spôsob zostavy | Cylindrické články / zvárané |
| Napätie (V) | 24V |
| Kapacita (Ah) | 60Ah |
| Uložená energia (Wh) | 1440 watt hodín |
| Hmotnosť | 31.{1}} lb (14,06 kg) |
| Metrický rozmer (D x Š x V) | 400 mm x 175 mm x 240 mm |
| Rozmer Imperial (D x Š x V) | 15,75 palca x 6,9 palca x 9,5 palca |
| Život cyklu | Viac ako 2000 cyklov |
| Normálny nabíjací prúd | 10,0 Amp |
| Maximálny nepretržitý nabíjací prúd | 30,0 ampérov |
| Nominálny trvalý vybíjací prúd | 30,0 ampérov |
| Maximálny trvalý vybíjací prúd | 60 ampérov |
Špecifikácie kompatibilnej nabíjačky AC-to-DC:
Vstupné napätie: AC110V-240V, 50/60HZ
Výstupné napätie: 29,2VDC
Prúd: 10A
Konektor: Alligator Clip
Viac obrázkov:


Aplikácia

Balíček


Populárne Tagy: 24v 60ah lítiová batéria, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka












