Výrobky
UV prenosné čierne svetlo pre hmyz
Plug and Play do akéhokoľvek žiarivkového svietidla T8
Široké použiteľné scenáre
Výrazné čierne svetelné efekty
Ekonomická alternatíva k nákladným LED svietidlám
POUŽÍVAJTE LEN NA T8 INSTANT-STARTER
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku

Popis
Najlepšie je známe ako čierne svetlo pre spálne, ale v skutočnosti neexistujú žiadne obmedzenia pre jeho aplikácie.
Blacklight performance, maľovanie na tvár, glow parties a blacklight parties.
Overovacia mena a ID. Vytvrdzovanie a obnova chodidiel. Vedecké aktivity a experimenty.
Osvetlenie a sterilizácia akvária. Osvetlenie vazelína a uránové sklo. Svetlá na rast rastlín.
Detekcia určitého hmyzu a škvŕn/moču.
Atribút
| Príkon: | 10,0 wattu |
| Zdroj svetla: | 24 UV LED diód |
| Uhol lúča: | 120-stupeň |
| Faktor výkonu: | >0.95 |
| vlnová dĺžka: | 380-400 nm |
| Pracovné napätie: | DC 5V |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 5,2 stôp |
| Veľkosť produktu: | 12,6*1,3*0,9in |
| Cista hmotnost: | 0,3 lb |
Obrázky Zobraziť












Populárne Tagy: uv prenosné čierne svetlo pre hmyz, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Dvojica:
10W 1ft USB UV Blacklight trubica
Ďalšie:
UV LED čierne svetlo 10W
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť










