Výrobky
UV LED čierne svetlo 10W
Plug and Play do akéhokoľvek žiarivkového svietidla T8
Široké použiteľné scenáre
Výrazné čierne svetelné efekty
Ekonomická alternatíva k nákladným LED svietidlám
POUŽÍVAJTE LEN NA T8 INSTANT-STARTER

Popis
Dodáva sa s 5.{1}}nožným akordom s vypínačom, takže ho nie je potrebné pripájať a odpájať. Má USB rozhranie a jednosmerné napätie 5V, takže môžete použiť powerbanku alebo ju pripojiť k notebooku. Ultrafialové LED diódy najnovšej generácie s vynikajúcimi optickými šošovkami. Vzhľadom na veľkosť je dosť svetlý. Navyše, pretože toto UV čierne svetlo je také ľahké, môžete ho umiestniť prakticky kdekoľvek.
Hoci čierne svetlá pre spálne sú pravdepodobne ich najznámejším využitím, v skutočnosti ich potenciálne využitie nekončí. Maľovanie na tvár, glow parties, blacklight parties a vystúpenia pod blacklight. overenie totožnosti a peňazí. osamelá oprava po vytvrdnutí. experimenty a vedecké snahy. sterilizácia a osvetlenie akvária. svietidlá z uránového skla a vazelínového skla. osvetlenie pre rast rastlín. identifikáciu určitého hmyzu a pachov, ako je moč.
Atribút
| Spotreba energie: | 10W |
| Zdroj svetla: | LED |
| Množstvo LED: | 40 LED diód |
| Svetlá farba: | Fialová |
| Výstupné napätie: | DC/5V |
| Materiál: | Hliníkový a priehľadný kryt PC |
| vlnová dĺžka: | 395-400nm UV A-úroveň. |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 5,9 stôp. |
| Rozmery (DxŠxV): | 12.6*1.3*1.4" |
| Cista hmotnost: | 0,15 libier |
Obrázky Zobraziť












Populárne Tagy: uv led čierne svetlo 10w, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
-
Konformný náter UV LED svetelnou kontrolouZobraziť viac> -
365nm 100w 200w 500w UV LED čierne svetloZobraziť viac> -
10W 1ft USB prenosná T5 UV Blacklight trubicaZobraziť viac> -
Uvc LED germicídny sterilizátor pre nemocniceZobraziť viac> -
Black Light Tube Mosquito KillerZobraziť viac> -
Komerčné svetlá na pasce na muchyZobraziť viac>










