Výrobky
Doplnkové osvetlenie pre kurčatá
Špecifické LED osvetlenie hydiny má veľký vplyv na rast zvierat. Nielenže môže znížiť náklady na svietidlo, ale aj regulovať rýchlosť metabolizmu vajec hydiny, predĺžiť dĺžku reprodukčného života.
Výskum naznačuje, že zelené svetlo stimuluje rast kurčiat, zatiaľ čo oranžovo-červené stimuluje reprodukciu. Červeno-oranžové svetlo má zvyšovať reprodukčnú účinnosť, zatiaľ čo zelené svetlo má byť lepšie pre rast.
Je dôležité vybrať správnu farbu pre vaše prostredie a vtáky.
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku
doplnkové osvetlenie pre kurčatá
Vlastnosti produktu:
LED osvetlenie hydiny Stmievateľný LED ovládač
Plnospektrálne LED trubicové svetlo
1) Stmievateľný integrovaný obvod: Stlmenie jasu od 0,5 percenta -100 percent
2) Traic stmievateľné bez blikania 0Hz
3) MAXIMÁLNY príkon je 35W
4) SAA, CE, ROHS
Špecifikácia produktu:
| Model | doplnkové osvetlenie pre kurčatá |
| Veľkosť | 300/600/900/1200/1500MM |
| Príkon | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Základňa | R17D / FA8 / G13 |
| Napätie | DC 12V 36V 48V alebo 85-265V |
| Lumen | 100 lm/W |
| Čip | SMD2835 |
| Materiály | Alu. plus PC/plast/sklo |
| RA/PF | RA80/PF0,9 |
| Záruka | 5 ročná záruka |
Podrobnosti o produkte doplnkového osvetlenia pre kurčatá:



Protokol o skúške:

Pre viac položiek navštívte náš web:https://www.benweilight.com/
FAQ:
1. Otázka: Aký druh produktov máte?Odpoveď: Poskytujeme všetky druhy zariadení pre kuracie farmy, ako sú kuracie klietky, automatický systém pitia a kŕmenia, automatický
Systém zberu vajec, automatický systém odstraňovania hnoja, systém kontroly teploty atď.
2. Otázka: Koľko dní dodáte produkty, ak zadám objednávku?
Odpoveď: Závisí od množstva, ktoré požadujete, do 7 pracovných dní alebo 30 pracovných dní.
3. Otázka: Ako nainštalovať klietky, keď ich dostanem?
Odpoveď: Ak chcete klietku nainštalovať sami, poskytneme vám inštalačný manuál.
Ak potrebujete profesionálneho inžiniera, pošleme vám nášho inžiniera, ktorý hovorí plynule anglicky.
4. Otázka: Môžete ponúknuť bezplatnú vzorku?
Odpoveď: Áno, môžeme vám poskytnúť bezplatnú vzorku oproti platbe zákazníka za prepravné náklady.
Populárne Tagy: doplnkové osvetlenie pre kurčatá, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Dvojica:
Hodiny svetla pre kurčatá na znášku
Ďalšie:
Programy osvetlenia brojlerov
Zaslať požiadavku










