Výrobky
Programy osvetlenia brojlerov
Špecifické LED osvetlenie hydiny má veľký vplyv na rast zvierat. Nielenže môže znížiť náklady na svietidlo, ale aj regulovať rýchlosť metabolizmu vajec hydiny, predĺžiť dĺžku reprodukčného života.
Výskum naznačuje, že zelené svetlo stimuluje rast kurčiat, zatiaľ čo oranžovo-červené stimuluje reprodukciu. Červeno-oranžové svetlo má zvyšovať reprodukčnú účinnosť, zatiaľ čo zelené svetlo má byť lepšie pre rast.
Je dôležité vybrať správnu farbu pre vaše prostredie a vtáky.
programy osvetlenia brojlerových kurčiat
Vlastnosti produktu:
LED osvetlenie hydiny Stmievateľný LED ovládač
Plnospektrálne LED trubicové svetlo
1) Stmievateľný integrovaný obvod: Stlmenie jasu od 0,5 percenta -100 percent
2) Traic stmievateľné bez blikania 0Hz
3) MAXIMÁLNY príkon je 35W
4) SAA, CE, ROHS
Špecifikácia produktu:
| Model | programy osvetlenia brojlerových kurčiat |
| Veľkosť | 300/600/900/1200/1500MM |
| Príkon | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Základňa | R17D / FA8 / G13 |
| Napätie | DC 12V 36V 48V alebo 85-265V |
| Lumen | 100 lm/W |
| Čip | SMD2835 |
| Materiály | Alu. plus PC/plast/sklo |
| RA/PF | RA80/PF0,9 |
| Záruka | 5 ročná záruka |
Podrobnosti o produkte programov osvetlenia brojlerových kurčiat:



Protokol o skúške:

Pre viac položiek navštívte náš web:https://www.benweilight.com/
FAQ:
Q1. Aký je postup pri chybných výrobkoch?
Náš osvetľovací systém existuje už 10 rokov, doteraz sa sotva našli nejaké chybné žiarovky.
Ak je chybný, pošleme vám náhradu expresne alebo s ďalšou objednávkou podľa situácie.
Q2. Môžete vytlačiť naše LOGO na produkt a balenie?
Áno. Pred potvrdením objednávky ponúknite nášmu predaju svoj návrhový výkres a podrobnosti.
Q3. Ako zariadite doručenie.
Používame expresné služby (DHL, TNT, UPS, FedEx, EMS...), ako aj leteckú/námornú/vlakovú dopravu.
Závisí to od množstva objednávky a núdze, náš profesionálny predaj vám poradí.
Populárne Tagy: programy osvetlenia brojlerových kurčiat, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka










