Výrobky
Osvetľovacie trubice pre dobytok
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedným z najlepších výrobcov a dodávateľov osvetľovacích trubíc pre dobytok v Číne. Vitajte na nákup trvanlivých výrobkov na predaj tu a získajte cenník z našej továrne. Všetky prispôsobené produkty majú vysokú kvalitu a konkurencieschopnú cenu.
vlastnosť:
1. Osvetľovacie trubice pre dobytok, ktoré poskytujeme, sú určené na to, aby poskytli vašim zvieratám to najlepšie možné osvetlenie, aby sa zaistila ich maximálna-pohoda a produktivita.
2. Technológia LED, ktorú používame v našich trubiciach, im umožňuje poskytovať dlhotrvajúce-svetlo a zároveň znižovať množstvo peňazí vynaložených na energiu.
3. Pretože sú naše rúry vyrobené z pevného materiálu, sú schopné prežiť náročné podmienky, ktoré sú na rušnej kravskej farme.
špecifikácia:
| Sila | 9W 18W 23W 25W 30W |
| Veľkosť | 60 cm 120 cm |
| Teplota farby (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Svetelná účinnosť (LM/W) | 140 lm/W |
| Index podania farieb (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Uhol lúča | 180 stupňov |
| Vodotesný | IP67 |
| Materiál | Hliníkové telo + kryt PC |
| Vstupné napätie (V) | 85-265V AC |
| Stmievateľné | Triak stmievateľný a 0-10V stmievateľný |
| Životnosť (hodiny) | 50000 |
| Záruka | 5 rokov |
| LED čip | Epistar 2835 |
| Funkcia | bez blikania |
Detailné obrázky:





Použitie:


O nás:


Balenie a doručenie:

Populárne Tagy: osvetľovacie trubice pre dobytok, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka












