Výrobky
Lifepo4 Rv batéria
★Internal BMS (elektronický čip) monitoruje batériu v reálnom čase a alarmuje používateľa, ak sa zistia akékoľvek abnormality napätia alebo kapacity.
★Nahrie len pol až tretina hmotnosti olovenej batérie je LiFePO4 ideálnou voľbou pre aplikácie Marine, RV, Golf Carts, Motorcycles a Off-Grid.
★ Bez akýchkoľvek korozívnych alebo škodlivých ťažkých kovov sú lítiové batérie Lifepo4 šetrnejšie k životnému prostrediu ako SLA Batérie.
batérie ★LiFePO4 majú nízku mieru vybitia a dlhú životnosť s priemernou dĺžkou života približne 5 až 10 rokov.
lifepo4 rv batéria

Vlastnosti batérie Benwei lifepo4 ebike:
lifepo4 rv batéria
★Internal BMS (elektronický čip) monitoruje batériu v reálnom čase a alarmuje používateľa, ak sa zistia akékoľvek abnormality napätia alebo kapacity.
★Nahrie len pol až tretina hmotnosti olovenej batérie je LiFePO4 ideálnou voľbou pre aplikácie Marine, RV, Golf Carts, Motorcycles a Off-Grid.
★ Bez akýchkoľvek korozívnych alebo škodlivých ťažkých kovov sú lítiové batérie Lifepo4 šetrnejšie k životnému prostrediu ako batérie SLA.
batérie ★LiFePO4 majú nízku mieru vybitia a dlhú životnosť s priemernou dĺžkou života približne 5 až 10 rokov.
Informácie o produkte:
| Meno | 72V 100AH lifepo4 rv batéria |
| Model | BW-72v100ah/24S1P |
| Menovité napätie | 72V |
| Nabíjacie napätie | 87.6V |
| Nominálna kapacita | 100ah |
| Veľkosť batérie | 650*370* 180mm |
| Čistá hmotnosť | 70KG |
| Typ batériového článku | Lítium-ión 3,2V 100ah |
| Maximálny nepretržitý nabíjaný prúd | 100A |
| Prúd maximálneho výboja BMS | 100A |
| Maximálny prúd maximálneho výboja | 200A |
| Metóda nabíjania | CC/CV |
| Ochrana BMS | preťahové, prebitie, pre prúd, skrat |
| CERTIFIKÁTY | CE, ROHS |
| Typ terminálu | M8 alebo anderson alebo iná skrutka skrutky |
| Životný cyklus | 2000 krát, 85% dod, 3000 krát, 80% dod 5000 krát, 65% dod, 8000 krát, 40% dod |
| Teplota nabíjania | 0~45°C |
| Teplota vybitia | -20~60°C |
| Skladovacia teplota | -10~45°C |
| Certifikát | Certifikácia CE, RoHS, MSDS a UN38.3 |
| Paralelná montáž | až 10 položiek |
| Ochrana krytu | IP65 vodotesný |
Zabudovaná celková ochrana BMS
1.Nadmerná nabitá ochrana2.Nad uvoľnenou ochranou
Tepelná ochrana
4.Ochrana proti zaťaženiu
5.Nad súčasnou ochranou
Ďalšie obrázky:






Široko používaný v RV, kempingovom aute, golfovom aute, vyhliadkovom aute, námornej, jachte, solárnej zálohe a iných aplikáciách hlbokého cyklu atď.

FAQ:
lifepo4 rv batéria
Q1. Aké sú vaše platobné podmienky?
A: Zvyčajne sú naše platobné podmienky T / T 30% ako vklad a 70% pred doručením. Pred zaplatením zostatku vám ukážeme fotografie produktov a balíkov.
Q2. Čo je moq?
A: Minimálne množstvo objednávky je 50 kusov pre každý model.
Q3. Aká je životnosť batérie?
A: Životnosť batérie je 12 rokov.
Q4. Ak sú v záruke chybné batérie, aké sú vaše pravidlá ich výmeny?
A: Prosím, odfoťte nám rozbité batérie a povedzte nám, čo sa stane, ak sa všetko potvrdí, nové vám budú zaslané ako kompenzácia v nasledujúcej objednávke.
Q5. Ponúkate OEM servis pre lifepo4 rv batériu?
A: Iste, môžeme ponúknuť službu OEM a MOQ je 300 kusov pre modely OEM. Okrem toho môžeme vytvoriť značku a obalový dizajn.
Q6. Testujete všetok svoj tovar pred dodaním?
A: Áno, pred dodaním máme 100% test
Q7: Ako urobiť náš biznis dlhodobým a dobrým vzťahom?
A:1. Udržiavame si kvalitnú a konkurencieschopnú cenu, aby sme zabezpečili, že naši zákazníci budú mať prospech;
2. Rešpektujeme každého zákazníka ako nášho priateľa a úprimne podnikáme a spriatelíme sa s ním, bez ohľadu na to, odkiaľ pochádzajú.
Otázka 8: Aký materiál sa používa pri výrobe vašich batérií?
A:Dosky sú vyrobené z olova s vysokou čistotou (99,994%-99,996%), čím sa predlžuje životnosť.
Populárne Tagy: lifepo4 rv batéria, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka











