Výrobky
Veľká životnosť batérie 4
1. Nízka hmotnosť, menšia veľkosť.
2. Výkon pri vysokej teplote.
3. Mimoriadne bezpečný, bez výbuchu, bez požiaru pri kolízii.
4. Silná odolnosť proti nadmernému vybitiu a udržanie náboja.
5. Silná akceptácia nabíjania a schopnosť rýchleho nabíjania.
6. Vynikajúci výkon pri vybíjaní veľkého prúdu, najmä pri štartovaní a stúpaní.
7. Veľká kapacita a dlhá životnosť pre všetky aplikácie s vysokým výkonom.
8. Ekologické netoxické, nekontaminujúce, bez vzácnych kovov.
9. Nízke samovybíjanie a dobrý výkon pri nízkej teplote.
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku
veľká výdrž batériepo4

Benwei je profesionálny výrobca zaoberajúci sa výskumom, vývojom, výrobou, marketingom a servisom lítium-iónových batériových článkov, batérií a systémov správy batérií.
Hlavným materiálom je LiFePo4 a NMC(Li(NiCoMn)O2). Máme viac 30 typov článkov a dokážeme vyrobiť OEM batériu od 12v-400v, 10-500ah, ktorú možno použiť v elektrickom vozidle, e-bicykli, UPS, systéme skladovania energie, telekomunikačnej základňovej stanici, e-kolobežke, E -náradie, bezpilotné lietadlo, golfový vozík, vysokozdvižný vozík, čistiace auto, elektrický invalidný vozík atď.
Informácie o produkte:
| názov | 72V 100AH veľká výdrž batérie po4 |
| Model | BW-72v100ah/24S1P |
| Menovité napätie | 72V |
| Nabíjacie napätie | 87.6V |
| Nominálna kapacita | 100 ah |
| Veľkosť batérie | 650*370*180mm |
| Cista hmotnost | 70 kg |
| Typ batérie | Lítium-iónové 3,2V 100ah |
| Maximálny nepretržitý nabíjací prúd | 100A |
| Špičkový výbojový prúd BMS | 100A |
| Maximálny špičkový vybíjací prúd | 200A |
| Spôsob nabíjania | CC/CV |
| ochrana BMS | prebitie, nadmerné vybitie, nadprúd, skrat |
| CERTIFIKÁTY | CE, ROHS |
| Typ terminálu | M8 alebo anderson alebo iná skrutka |
| Životný cyklus | 2 000-krát, 85 % dod, 3 000-krát, 80 % dod 5 000-krát, 65 % dod, 8000-krát, 40 % dod |
| Teplota nabíjania | 0~45℃ |
| Teplota vypúšťania | -20~60℃ |
| Skladovacia teplota | -10~45℃ |
| Certifikát | Certifikácia CE, RoHS, MSDS a UN38.3 |
| Paralelná montáž | do 10 položiek |
| Ochrana krytu | IP65 vodotesný |
Viac obrázkov:






Aplikácia:
veľká výdrž batériepo4

Populárne Tagy: veľká životnosť batériepo4, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Dvojica:
Automobilová batéria Lifepo4
Ďalšie:
Lítiová batéria Lifepo4
Zaslať požiadavku











