Výrobky
Lítium-železo fosfátové bunky
1. aa 3,2 V lítiová nabíjateľná batéria, ktorú možno namontovať v akejkoľvek polohe, odoláva otrasom a vibráciám. Dlhotrvajúci vysoký výkon pri vysokých a nízkych teplotách.
2. Efektívny výkon: Plochá krivka vybíjania našej LiFePO4 batérie až na 95 % jej kapacity poskytuje astronomické zvýšenie doby chodu v porovnaní s iba 50 % v olovenej kyseline.
3. Bezchybne ľahká: Naša LiFePO4 batéria má iba 1/3 hmotnosti olovenej kyseliny, čo z nej robí spornú voľbu pre RV, námorné a off-grid aplikácie, keď sa uvažuje o ťahaní alebo mobilite.
lítium-železofosfátové bunky

1. lítium-železofosfátové články 3,2 V, ktoré možno namontovať v akejkoľvek polohe, odolávajú nárazom a vibráciám. Dlhotrvajúci vysoký výkon pri vysokých a nízkych teplotách.
2. Efektívny výkon: Plochá krivka vybíjania našej LiFePO4 batérie až na 95 % jej kapacity poskytuje astronomické zvýšenie doby chodu v porovnaní s iba 50 % v olovenej kyseline.
3. Bezchybne ľahká: Naša LiFePO4 batéria má iba 1/3 hmotnosti olovenej kyseliny, čo z nej robí spornú voľbu pre RV, námorné a off-grid aplikácie, keď sa uvažuje o ťahaní alebo mobilite.
Špecifikácia produktu:
lítium-železofosfátové bunky
| Nominálna kapacita | 100 Ah |
| Pracovné napätie | 2.50-3.65V |
| Vnútorný odpor | ≤ 0.35mΩ |
| Teplota nabíjania | 0°C ~ 55°C |
| Teplota vypúšťania | -20°C ~ 55°C |
| Cista hmotnost | okolo 2,3 kg |
| Rýchlosť samovybíjania | ≤ 3,5 % mesačne |
| Rozmer | 176*48*133 mm (D*Š*V) |
| Štandardný nabíjací prúd | 50A |
| Štandardné nabíjacie napätie | 3.65V |
| Spôsob nabíjania | CC/CV |
| Štandardný vybíjací prúd | 50A |
| Maximálny trvalý vybíjací prúd | 100A |
| Maximálny pulzný vybíjací prúd | 258A |
| Záruka | 3 roky |
| Životný cyklus | 3000 krát |
| Vypínacie napätie | 2.5V |
Aplikácie:

Balenie lítium-fosfátovej batérie


FAQ:
Otázka: Ako udržiavať bunky fosforečnanu lítneho a železa?
Odpoveď: Batéria by sa mala skladovať v čistom, suchom, vetranom a tmavom prostredí
keď ho nepoužívate, nechajte ho po úplnom nabití, dobite ho každé 3 mesiace alebo 6 mesiacov.
Otázka: Aké sú vaše výhody?
Odpoveď: Zabezpečujeme, že všetky produkty sú po servise kvalitné a počas záručnej doby ich môžeme udržiavať.
Otázka: Sú všetky batérie triedy A?
Odpoveď: Samozrejme, značka A a nikdy nebola použitá.
Otázka: Ako môžem urobiť, ak potrebujem ďalšiu pomoc s objednávkou?
Odpoveď: Môžete chatovať online s našimi predajmi alebo nám poslať e-mailový dopyt, odpovieme vám rýchlo.
Otázka: MOQ?
Odpoveď: Zvyčajne žiadne obmedzenie pre veľké balenie, ale pre bunky zvyčajne podľa zásob
Rôzne množstvo objednávky má rôzne ceny.
Populárne Tagy: lítium-železofosfátové články, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka











