Výrobky
24V 20A lítiová batéria
1. Nabite za 4 hodiny
2. Batéria so zárukou
3.Pozáručný servis
4. Pôvodné bunky s ochranou BMS

Popis produktu
1. Nabite za 4 hodiny
2. Batéria so zárukou
3.Pozáručný servis
4. Pôvodné bunky s ochranou BMS
5. Batéria malých a kompaktných rozmerov
6,1200 cyklov/3 roky životnosti batérie
Technické údaje:
| Typ bunky | Batéria Lifepo4 |
| Menovité napätie | 24V |
| Nominálna kapacita | 20Ah |
| Život cyklu | >2000 krát 0,2 °C |
| Výbojové medzné napätie | 18.4V |
| Vypínacie napätie nabíjania | 29.2V |
| Materiál na bývanie | Plastové |
| Štandardný poplatok | Nabíjací prúd 0.2C |
| Max. Kontinuálny vybíjací prúd | 200A |
| Teplota nabíjania | 0~55 stupňov |
| Výstupná teplota | -10~60 stupňov |
| Skladovacia teplota | 0~35 stupňov |
| Hmotnosť | Asi 6 kg |
| Rozmer | Prispôsobené |
| Certifikát | CE, ROHS |
Viac informácií




Aplikácia

často kladené otázky
1. Aká je cena 24 V 20 A lítiovej batérie?
Lítium-iónová 24V 20AH lítiová batéria pri7680 Rs/baleniev Tiruchirappalli .
2. Ako dlho vydrží lítiová batéria s 24 V?
Táto 24 V batéria je navrhnutá tak, aby poskytovala spoľahlivé napájanie po dlhú dobu. Životnosť iónovej batérie s hlbokým cyklom je 3,{2}} cykly alebo približne 10 rokov. 99 percent užitočnej kapacity našich lítium-iónových batérií je vyššia ako 50 – 60 percent bežných olovených batérií.
Populárne Tagy: 24 voltová 20 amp lítiová batéria, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka








