Výrobky
24V prenosný napájací zdroj
1. Systém je prispôsobiteľný vďaka dizajnu Master-Slave;
2. Dvojúrovňové varovanie uľahčuje údržbu;
3. Systém je spoľahlivý vďaka priemyselným elektrickým komponentom a CAN 2.0;

BMS (systém správy batérie)
Náš BMS sa skladá z hlavného obvodu BMS (nazvali sme "BMU"), podradeného obvodu BMS (integrujeme ho do nášho batériového modulu) a stykača.
Okrem základných funkcií, ako je prebitie/vybitie, nadprúd, skrat, prehriatie a vyváženie, náš BMS vlastní nasledujúce funkcie
Popis produktu
1. Systém je prispôsobiteľný vďaka dizajnu Master-Slave;
2. Dvojúrovňové varovanie uľahčuje údržbu;
3. Systém je spoľahlivý vďaka priemyselným elektrickým komponentom a CAN 2.0;
4. Stykač umožňuje vysokorýchlostné nabíjanie a vybíjanie;
5. Pravidelné meranie izolácie zaisťuje bezpečnosť pracovníkov;
6. Hostiteľ môže jednoducho ovládať systém.
Technické údaje:
| Typ bunky | Batéria Lifepo4 |
| Menovité napätie | 24V |
| Nominálna kapacita | 20Ah |
| Život cyklu | >2000 krát 0,2 °C |
| Výbojové medzné napätie | 18.4V |
| Vypínacie napätie nabíjania | 29.2V |
| Materiál na bývanie | Plastové |
| Štandardný poplatok | 0.2C nabíjací prúd |
| Max. Kontinuálny vybíjací prúd | 200A |
| Teplota nabíjania | 0~55 stupňov |
| Výstupná teplota | -10~60 stupňov |
| Skladovacia teplota | 0~35 stupňov |
| Hmotnosť | Asi 6 kg |
| Rozmer | Prispôsobené |
| Certifikát | CE, ROHS |
Viac informácií




Aplikácia
Výpočty stavu nabitia.
Ochrana článkov proti prepätiu a podpätiu.
Inteligentné vyvažovanie batérie (pasívne).
Plne utesnená vodotesná technológia s vodotesnými, prachotesnými, nárazuvzdornými, proti stláčaniu a ďalšími ochrannými funkciami

Populárne Tagy: 24v prenosný napájací zdroj, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka










