Výrobky
24V 60Ah lítiová trollovacia motorová batéria
Vyššie kvalifikované cylindrické články 🔋
Bluetooth® pripojenie 📲
Vstavané kúrenie ♨️
Stabilnejšia a pevnejšia vnútorná štruktúra ⚙️
Vodeodolnosť a dlhá životnosť 🔋

Popis
Pretože mnohé z existujúcich alternatív externej vyhrievacej prikrývky nedokážu zistiť vnútornú teplotu článkov a nemusia byť úplne úspešné pri zahrievaní batérie, rovnomerné vnútorné zahrievanie je kľúčovou súčasťou našich výkonných batérií do chladného počasia. Systém využíva patentovanú technológiu, ktorá všetku potrebnú energiu berie len z nabíjačky. Ohrievanie a nabíjanie prebieha bez problémov. Vnútorný vyhrievací a monitorovací mechanizmus batérie sa postará o zvyšok, pokiaľ ju len zapojíte do štandardnej lítiovej nabíjačky.
Zvýraznenie bodov
- Vyššie kvalifikované cylindrické články 🔋
- Bluetooth® Pripojenie 📲
- Vstavané kúrenie ♨️
- Stabilnejšia a pevnejšia vnútorná štruktúra ⚙️
- Vodotesný a dlhá životnosť🔋
Prívlastkový
| Fyzické rozmery | 12.{1}„ x 6,6" x 8,26" (305 x 169 x 210 mm) |
| Veľkosť skupiny BCI | Skupina 27 |
| Hmotnosť | 28.0 libier (22 kg) |
| Hodnotenie vody | IP65 |
| Typ terminálu | M8 x 1.25" |
| Krútiaci moment terminálu | 80-100 v librách (8-10 Nm) |
| Materiál puzdra | Akrylonitrilbutadiénstyrén – spomaľuje horenie |
| Typ bunky | LiFePO4 |
Obrázky Zobraziť








Populárne Tagy: 24v 60ah lítiová trollingová motorová batéria, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka










