Výrobky
24V 60Ah lítium-iónová batéria s Bluetooth
Vyššie kvalifikované cylindrické články 🔋
Bluetooth® pripojenie 📲
Vstavané kúrenie ♨️
Stabilnejšia a pevnejšia vnútorná štruktúra ⚙️
Vodeodolnosť a dlhá životnosť 🔋
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku

Popis
Držiaky článkov našej batérie oddeľujú a chránia každý článok, aby sa znížila možnosť skratu spôsobeného silnými vibráciami alebo nárazmi. Medzera a vzdialenosť medzi jednotlivými článkami tiež zvyšuje schopnosť batérie odvádzať teplo, keď sa nabíja a vybíja.
Zvýraznenie bodov
- Vyššie kvalifikované cylindrické články 🔋
- Bluetooth® Pripojenie 📲
- Vstavané kúrenie ♨️
- Stabilnejšia a pevnejšia vnútorná štruktúra ⚙️
- Vodotesný a dlhá životnosť🔋
Prívlastkový
| Menovité napätie | 25.6V |
| Nominálna kapacita | 60 Ah @0.5C |
| Kapacita (watty) | 1536W |
| Paralelné pripojenie | Max. 6 jednotiek |
| Sériové pripojenie | Max. 2 jednotky |
| BMS | 8S60A |
| Samovybíjanie | Menej ako 3 percentá mesačne |
| Efektivita nabíjania | 100 percent @0.2C |
| Účinnosť vybíjania | 98-100 percent @1C |
Obrázky Zobraziť








Populárne Tagy: 24v 60ah lítium-iónová batéria s bluetooth, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť










