Výrobky
24V 50ah lítiová batéria pre mobilný skúter
• Bez olova, bez vzácnych zemín, bez kyseliny, bez odplynenia
• Životnosť kalendára > 10 rokov
• Vynikajúca teplotná odolnosť (-20 stupňov až do plus 60 stupňov )
• Flexibilné nasadenie: až 16 balení paralelne a 4 v sérii
• Konštantný výkon počas vybíjania (veľmi nízky vnútorný odpor)

Popis
Elektrické špecifikácie lítiovej batérie BENWEI 24V-50Ah sú úplne kompatibilné s elektrickými špecifikáciami 24V olovenej batérie AGM. Vo veľkej väčšine situácií môže byť systém nabíjania ponechaný nezmenený a výmena môže byť vykonaná bez potreby akéhokoľvek ďalšieho vybavenia.
Parameter
| Menovité napätie | 24V |
| Kapacita | 50 Ah |
| Doba nabíjania | 13 hodín |
| Dĺžka života | Viac ako 500 cyklov |
| Watt-hodiny (Wh) | 1200 Wh |
| Maximálne nepretržité vybíjanie | 20A |
| Maximálny špičkový prúd (pre 10 mS) | 50A |
| Výbojové medzné napätie | 8.25V |
| Nabíjacie napätie | 12.6V |
| Rozsah teplôt (nabíjanie) | 0ºC – 45ºC |
| Rozsah teplôt (používa sa) | -10ºC – 60ºC |
Zvýraznenie bodov
• Bez olova, bez vzácnych zemín, bez kyseliny, bez odplynenia
• Životnosť kalendára > 10 rokov
• Vynikajúca teplotná odolnosť (-20 stupňov až do plus 60 stupňov )
• Flexibilné nasadenie: až 16 balení paralelne a 4 v sérii
• Konštantný výkon počas vybíjania (veľmi nízky vnútorný odpor)
Obrázky Zobraziť









Populárne Tagy: 24v 50ah lítiová batéria pre mobilný skúter, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka










