Výrobky
Batéria 18650 12v 100ah
Bez znečistenia pre ochranu životného prostredia
100 percent autentická originálna lítium-iónová nabíjateľná batéria
Zabudovaná ochrana proti výbuchu a ochrana obvodov
Dlhá životnosť viac ako 6000 krát
Dobrá konzistencia, nízke samovybíjanie
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku

🔋Popis:
Položka: Olovená náhradná batéria/12V 100ah olovená náhradná batéria
Modely: 12. 8V 100ah/120ah/200ah
Použitie: Elektrické náradie, Domáce spotrebiče, Golfové vozíky, LODE, PONORKY, Automobilový priemysel, Elektro
Ľudové výťahy, elektrické vozidlá, elektrické invalidné vozíky, systémy elektrickej energie, systémy skladovania solárnej energie, neprerušiteľné napájanie
Zásoby
Modely: 12. 8V 100ah/120ah/200ah
Použitie: Elektrické náradie, Domáce spotrebiče, Golfové vozíky, LODE, PONORKY, Automobilový priemysel, Elektro
Ľudové výťahy, elektrické vozidlá, elektrické invalidné vozíky, systémy elektrickej energie, systémy skladovania solárnej energie, neprerušiteľné napájanie
Zásoby
Prívlastkový
| Miesto pôvodu | Guangdong, Čína |
| Názov značky | BW |
| Veľkosť batérie | 425*190*185mm |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Meno Produktu | Akumulátor solárnej energie |
| Certifikácia | CE, MSDS, ISO9001 |
| 聽 Údržba | Bezplatná údržba |
| Materiál | Valcový 18650 |
| Použitie | Solárne úložisko |
| Preteky na bicykli | 13.5-13,8V, odporúčané 13,62V |
| Napätie | 12V |
| Menovitá kapacita | 100 AH |
| OEM objednávka | Prijateľné |
| Dizajnový život | 8-10 rokov |
| Záruka | 5 ROKOV |
| Aplikácia | Elektrické náradie, domácnosť, elektrické energetické systémy |
🔋Funkcie a výhody
- Bez znečistenia pre ochranu životného prostredia
- 100 percent autentická originálna lítium-iónová nabíjateľná batéria
- Zabudovaná ochrana proti výbuchu a ochrana obvodov
- Dlhá životnosť viac ako 6000 krát
- Dobrá konzistencia, nízke samovybíjanie
Obrázky Zobraziť







Populárne Tagy: 18650 batéria 12v 100ah, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť










