Výrobky
Solárna invertorová batéria
* Výkonný a spoľahlivý
* Hlboké cykly
* Vysoká hustota energie
* Zabudované v BMS
* Šetrné k životnému prostrediu
* Články batérie triedy A
* Odolná a nízka hmotnosť
solárna invertorová batéria

Vlastnosti produktu:
solárna invertorová batéria
* Výkonný a spoľahlivý
* Hlboké cykly
* Vysoká hustota energie
* Zabudované v BMS
* Šetrné k životnému prostrediu
* Články batérie triedy A
* Odolná a nízka hmotnosť
Špecifikácia produktu:
Dobíjacia LiFePo4 solárna invertorová batéria
| Model | BW-1280 4S1P |
| Menovité napätie | 12.8V |
| Nominálna kapacita | 80Ah |
| Napätie na konci nabíjania | 14.6V |
| Koniec nabíjania Prúd | 100 mA |
| Koniec vybíjacieho napätia | 9.2V |
| Spôsob nabíjania | 0,2C (0,5A) CC/CV |
| Max. Trvalý nabíjací prúd | 50A |
| Nominálny vybíjací prúd | 100A |
| Max. Pulzný výbojový prúd | 150A/10S |
| Hmotnosť | 8,5 kg |
| Veľkosť | 329 * 172 * 217 mm |
| Prevádzková teplota | Nabíjanie 0~45℃ |
| Vypúšťanie | -10~55℃ |
| Kapacita@1C rýchlosť 0,2C | ≥ 80 Ah |
| Život cyklu | 3000-krát (cyklus @RT, rýchlosť 1C, 85%D\OD) |
Hlavné aplikácie lítium-iónových polymérových batérií:

Test oflifepo4 batérie 12v 80ah


FAQ:
Q1: Ste výrobca alebo obchodná spoločnosť?
A1: Sme továreň s viac ako 11-ročnými skúsenosťami, aby sme poskytovali dobrú kvalitu za konkurencieschopnú cenu.
Q2: A čo dodacia lehota?
A2: Pripravená vzorka; 7 pracovných dní pre hromadnú objednávku po potvrdení zálohy.
Q3: Môžete vytlačiť moje logo na batérie?
A3: Áno, OEM je akceptovaný.
Q4: Koľko rokov možno použiť na batériu?
A4: Životnosť dizajnu 8-10 rokov pri správnom používaní
Otázka 5: Aký' je DOD vašej batérie?
A5: V závislosti od toho, ako hlboko používate, pri vybití na 20%, 1200 cyklov; kedy na 50 % -800 cyklov; kedy na 80 % --- 500 cyklov
Q6: Je to 10 HR alebo 20 HR?
A6: 4AH až 17AH batéria: 20HR, 24AH až 250AH batéria: 10HR
Q7: Máte nejaké certifikácie pre váš produkt solárnej invertorovej batérie?
A7: Áno, CE, UL, RoHS, ISO, MSDS, CNS
Q8: Ak dôjde k poškodeniu batérie, ako vyriešite problém?
A8: Ak sa vyskytol problém, zhromaždíme celý obrázok a podľa vašich podmienok používania, aby sme zistili, čo spôsobuje tento problém. Ak spôsobuje problém, vymeníme vám nový v ďalšej zásielke.
Q9: Aké sú cenové podmienky, ktoré nám môžete ponúknuť?
A9: Prijímame EXW, FOB, CIF a tak ďalej
Populárne Tagy: solárna invertorová batéria, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka










