Výrobky
12V lítiová batéria Lifepo4
1, Vysoká hustota energie.
2, Vysoké pracovné napätie pre jednotlivé články batérie.
3, Bez znečistenia.
4, dlhá životnosť cyklu 2000 krát.
5, Žiadny pamäťový efekt.
6, Kapacita, odpor, napätie, časová konzistencia platformy je dobrá.
7, S funkciou výroby skratu, bezpečné a spoľahlivé.
8, Výrobná cena&Vysoká kvalita.
9, Dobrá konzistencia, nízke samovybíjanie.
12V lítiová batéria lifepo4

Vlastnosti produktu:
12V lítiová batéria lifepo4
1, Vysoká hustota energie.
2, Vysoké pracovné napätie pre jednotlivé články batérie.
3, Bez znečistenia.
4, dlhá životnosť cyklu 2000 krát.
5, Žiadny pamäťový efekt.
6, Kapacita, odpor, napätie, časová konzistencia platformy je dobrá.
7, S funkciou výroby skratu, bezpečné a spoľahlivé.
8, Výrobná cena& Vysoká kvalita.
9, Dobrá konzistencia, nízke samovybíjanie.
Špecifikácia produktu:
| Model | 12V lítiová batéria lifepo4 |
| Typ batérie | 3,2V 50ah vrecúško na bunky lifepo4 |
| Menovité napätie | 12v |
| Nabíjacie napätie | 14.6v |
| Nominálna kapacita | 100 ah |
| Konfigurácia batérie | 4s4p so 100a bms |
| Štandardný nabíjací prúd | 10a |
| Maximálny nabíjací prúd | 50a |
| Nepretržitý vybíjací prúd | 100a |
| Vypínacie napätie | 10v |
| Cista hmotnost | 19 kg |
| Rozmer | 521 * 238 * 218 mm |
| Životný cyklus | 2000 krát |
| Záruka | 3 roky |
| Teplota nabíjania | 0~45°C |
| Teplota vypúšťania | -20~60°C |
Ďalšie funkcie:
Možno pridať LCD ukazovateľ paliva.
Možno pridať ovládací prepínač.
.Môžete pridať displej Coulombovej lampy.
Možnosť pridať USB konektor.
12V lítiová batéria lifepo4 Aplikácie:
◆UPS.◆Solar&zosilňovač;WindPowerSystem.◆Golfový vozík.◆Elektrické vozidlo,E-bicykel,E-rikša atď.◆Osvetlenie.


Balenie pre 12V lítiovú batériu lifepo4:

FAQ
Otázka: Aké sú spôsoby dopravy, ktoré môžete ponúknuť?
A: Letecky / po mori / expresne podľa zákazníkov' požiadavky.
Otázka: Aká je vaša dodacia lehota?
Odpoveď: Prijímame EXW, FOB Shenzhen alebo FOBGuangzhou, môžete si vybrať ten, ktorý je pre vás najpohodlnejší alebo cenovo najefektívnejší.
Otázka: Aká je vaša záruka na 12v lítiovú batériu lifepo4?
Odpoveď: Ponúkame 3-ročnú záruku na všetky naše batérie. Zabezpečujeme životnosť batérie LiFePO4 najmenej 3 500 cyklov, čo znamená, že po 3 500 @ 80 % DOD zostane ešte okolo 60 % kapacity.
Otázka: Ako Benwei dodáva LiFePo4 batérie?
Odpoveď: Tovar si môže vyzdvihnúť váš vlastný špeditér. Ak neexistuje dopravca. Potom môžeme odoslať batérie. V prípade vzorovej objednávky alebo malých batérií ich môžeme odoslať expresne cez Fedex, UPS, TNT, DPD atď. .Môžete povedať názov najbližšieho letiska a názov námorného prístavu predajcovi Manly, aby ste skontrolovali najlepšiu možnosť pre vás.
Populárne Tagy: 12v lithium lifepo4 batéria, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka










