Výrobky
Bms 4s 12v 100a
* Výkonný a spoľahlivý
* Hlboké cykly
* Vysoká hustota energie
* Šetrné k životnému prostrediu
* Články batérie triedy A
* Odolná a nízka hmotnosť
* Materiál: Lithium Iron Phosphate Battery Lifepo4
* Zloženie: 4S1P s BMS 100A + LED indikátorom
* BEZPEČNOSTNÝ RÁM: Vodotesný ABS BOX
bms 4s 12v 100a

Vlastnosti produktu bms 4s 12v 100a:
* Výkonný a spoľahlivý
* Hlboké cykly
* Vysoká hustota energie
* Šetrné k životnému prostrediu
* Články batérie triedy A
* Odolná a nízka hmotnosť
*Materiál: Lithium Iron Phosphate Battery Lifepo4
*Zloženie: 4S1P s BMS 100A + LED indikátorom
* BEZPEČNOSTNÝ RÁM: Vodotesný ABS BOX
*Typ svoriek: závit M8
Špecifikácia produktu:
| Meno Produktu | 100ah lifepo4 batéria 12V |
| Napätie | 12V |
| Kapacita | 100 Ah |
| Typ batérie | 3,2V100Ah prizmatický lifepo4 článok |
| Zložený typ | 4S1P |
| Aplikácia | Slnečná sústava/loď/golfový vozík |
| Vlastnosti | dobíjacie batérie 12V |
| Záruka | 3 roky |
| Ochrana | Vstavaný 4s100a bms |
| Životnosť cyklu | Viac ako 3000 krát |
Aplikácie:
bms 4s 12v 100a

Poznámky zákazníka:

Kľúčový proces montáže batérie
1. Spájkovanie cínom: Spájkovanie cínom je proces, ktorý využíva spájkovací drôt na spojenie vodičov dohromady a dosiahnutie dobrého vodivého efektu. Faktory, ktoré ovplyvňujú kvalitu spájky, zahŕňajú teplotu spájkovania, materiál hlavného telesa, materiál spájky atď. Pri zostave batérie sa vo všeobecnosti vyžaduje, aby bola teplota zvárania kontrolovaná na 360 ± 10 °C.
Medzi materiály, ktoré sa ľahko spájkujú, patrí zlato, striebro, meď, cín, nikel, oceľ atď. Chyby, ktoré sa pri spájkovaní ľahko prejavia, sú: falošné spájkovanie, falošné spájkovanie, nadmerné spájkovanie atď.
2. Plastové obaly (tiež známe ako ultrazvukové zváranie a krimpovanie): Balenie bežne používaných plastových obalov využíva ultrazvukové zváranie. Princípom je použitie ultrazvukových vĺn na prenos energie na dva kontaktné povrchy. Vysokofrekvenčné vibrácie kontaktnej časti generujú teplo a tavia kontaktnú plochu. A lepenie.
Hlavné parametre, ktoré ovplyvňujú ultrazvukové zváranie, sú: výkon zariadenia, energia zariadenia, tlak, čas zvárania atď.
Populárne Tagy: bms 4s 12v 100a, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka










