Výrobky
Batéria Bms 12v Lifepo4
-Rôzne druhy zelených, netoxických a neznečisťujúcich surovín.
-Dlhá životnosť (2 000-8 500 cyklov, olovená kyselina je ~ 400).
-Nízka hmotnosť-ušetrite 60% hmotnosti.
-Rýchlosť nabíjania sa zvýšila 6 -krát
-Znížte celkové náklady počas životného cyklu.
-Žiadne ťažké kovy alebo kyseliny; priateľský k životnému prostrediu.
-Bezúdržbové.
-Interný BMS; vyššia spoľahlivosť.
-Žiadny pamäťový efekt.
-Menej ovplyvnené vysokou teplotou.
-Môže byť inštalovaný v ľubovoľnom smere.
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku
batéria lifepo4 12v 200ah

Výhody automobilovej batérie bms 12v lifepo4:
-Rôzne druhy zelených, netoxických a neznečisťujúcich surovín.
-Dlhá životnosť (2 000-8 500 cyklov, olovená kyselina je ~ 400).
-Nízka hmotnosť-ušetrite 60% hmotnosti.
-Rýchlosť nabíjania sa zvýšila 6 -krát.
-Znížte celkové náklady počas životného cyklu.
-Žiadne ťažké kovy alebo kyseliny; priateľský k životnému prostrediu
-Bezúdržbové.
-Interný BMS; vyššia spoľahlivosť.
-Žiadny pamäťový efekt.
-Žiadny pamäťový efekt.
-Menej ovplyvnené vysokou teplotou.
-Môže byť inštalovaný v ľubovoľnom smere
Špecifikácia produktu:
autobatéria bms 12v lifepo4
| Menovité napätie | 12V |
| Nabíjacie napätie | 14.6V |
| Menovitá kapacita | 100 Ah |
| Batériový článok | Bunka 3,2 V 100 Ah Prismatic LifePO4 |
| Konflikt batérie | 4S2P 8 ks buniek |
| Vnútorný odpor | ≤420mΩ |
| Koniec nabíjacieho napätia | 14.8V |
| Koniec nabíjacieho prúdu | 100mA |
| Koniec vybíjacieho napätia | 9.7V |
| Spôsob nabíjania | CC/CV |
| Maximálny nepretržitý nabíjací prúd | 50A |
| Maximálny nepretržitý vybíjací prúd | 100A |
| Maximálny impulzný výbojový prúd | 200A/10S |
| Hmotnosť | 27 kg |
| Materiál puzdra | kovové puzdro puzdra |
| Rozmer puzdra | 360*185*245 mm |
| Ochrana BMS | 4S-100A, prebitie, prebitie, nadprúd, skrat |
| Teplota nabíjania | 0~45℃ |
| Teplota výboja | -20~60℃ |
| Skladovacia teplota | -10~45℃ |
| Životný cyklus | 2000 krát |
| Záruka | 3 roky |
Hlavné aplikácie automobilová batéria bms 12v lifepo4:

Balíček pre automobilovú batériu bms 12v lifepo4:

Zobraziť recenzie zákazníkov :

Populárne Tagy: autobatéria bms 12v lifepo4, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, nákup, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-
Lítiová batéria 12V 40Ah Lifepo4 pre solárneZobraziť viac> -
Lítium-iónová solárna batéria LiFePO4 batéria 12V 300AHZobraziť viac> -
12v 200ah lítiová žehlička Lifepo4 s hlbokým cyklomZobraziť viac> -
Batéria Lifepo4 12V 50ahZobraziť viac> -
Batéria 12V 100ah Lifepo4Zobraziť viac> -
Batéria Lifepo4 12v 20ahZobraziť viac>













