Výrobky
Batéria Lifepo4 12V 50ah
Bezpečnosť: LiFePO4 je najbezpečnejší katódový materiál lítium-iónovej batérie, ktorý nehorí a nevybuchne.
Ochrana životného prostredia: LiFePO4 neobsahuje žiadne škodlivé prvky ťažkých kovov, bez znečistenia pri výrobe aj pri skutočnom použití.
Ľahká inštalácia: Naše skrutkové porty pre skrutky umožňujú ľahké a bezpečné pripojenie, plug and play.
Hlboký cyklus: 3000+ lítiová batéria 12V 50AH LiFePO4.
lítiová batéria lifepo4 12v 50ah

Vlastnosti produktu:
Bezpečnosť:batéria lifepo4 12v 50ah je najbezpečnejší katódový materiál lítium-iónovej batérie, ktorý nehorí a nevybuchne.
Ochrana životného prostredia:LiFePO4 neobsahuje žiadne škodlivé prvky ťažkých kovov, bez znečistenia pri výrobe aj pri skutočnom použití.
Ľahká inštalácia:Naše skrutkové porty na skrutky umožňujú ľahké a bezpečné pripojenie, plug and play.
Hlboký cyklus:3000+ lítiová batéria 12V 50AH LiFePO4.
Špecifikácia produktu:
| Model | 12v 50Ah akumulátor lifepo4 |
| Typ batérie | 3,2v 50ah vrecko lifepo4 bunky |
| Menovité napätie | 12v |
| Nabíjacie napätie | 14.6v |
| Nominálna kapacita | 100ah |
| Konfigurácia batérie | 4s1p so 100a bms |
| Štandardný nabíjací prúd | 10a |
| Maximálny nabíjací prúd | 50a |
| Trvalý vybíjací prúd | 100a |
| Vypínacie prerušovacie napätie | 10v |
| Cista hmotnost | 7 kg |
| Rozmer | 260 * 186 * 211 mm |
| Životný cyklus | 3000 krát |
| Záruka | 3 roky |
| Teplota nabíjania | 0~45°C |
| Výstupná teplota | -20~60°C |
Aplikácie:
-LED svetelná batéria systému;
-Tyistová autobatéria
-EV batéria autobusu
-elektrická batéria zbernice
-Solárna batéria, batéria solárneho panelu
- Prenosné VTR / TV, magnetofóny, rádiá atď.
- Elektrické náradie, kosačky na trávu a vysávače

Výhody produktu:
1, dlhá životnosť, 3 000+ cyklov. 12V lítium-iónová batéria je vyrobená z 4ks vysoko kvalitných článkov 3,2v 50ah v 4S1P.
2, vysoká kapacita: 12,8 V 50 Ah. Výstupné napätie: 14,6V - 9V (Nominálne: 12,8V). Výstupný prúd: 100A Max. Výstupné napätie je vyvedené priamo z 4S Li-Ion batérie cez PCM, takže výstupné napätie nie je konštantné. Ale viac ako 90% času je výstupné napätie v jednom z vybíjacích cyklov približne od 12V do 13V.
3, Tvar vzhľadu, veľkosť produktu je podobná špecifikácii tradičných olovených batérií, takže je možné ich nainštalovať priamo namiesto obvyklých olovených batérií. [Poznámka: táto batéria nemôže' t použiť ako štartovacia batéria !!!]
4, V porovnaní s olovenou batériou má batéria LiFePo vyššiu kapacitu, je ľahšia a oveľa lepšia. Lítiová batéria má vynikajúce vlastnosti, napríklad: veľkú kapacitu, malý objem, nízku hmotnosť atď. Užívateľom prinesie veľmi pohodlný zážitok. Poznámka: Balenie neobsahuje nabíjačku, zakúpte si ju osobitne.
5, Obsah balenia: 1ks 12V LiFePO4 batéria [bez nabíjačky batérií. Na nabíjanie použite nabíjačku batérií LiFePO4 s napätím 14,6 V, balenie neobsahuje nabíjačku, je potrebné ju dokúpiť zvlášť !!!]
Špecifikácia rozhrania
Poznámka: všetky rozhrania je možné nabíjať a vybíjať!
1, rozhranie nabíjačky (predvolené SB50 / SB120 / SB175 SB50)
2, výstupné rozhranie terminálu M8 (červená je +, čierna je -, vysoké zaťaženie)
3, Zobrazenie napätia (Displej má svoj vlastný prepínač. Jedným stlačením klávesu zobrazíte napätie a potom stlačením zatvoríte displej.)
Typ batérie Lifepo4 (typ článku)
Prijíma veľkú jednu vysoko výkonnú lítiovú batériu LiFePO4 s napätím 3,2 V a 50 Ah. Aktuálny výstup je stabilnejší a silnejší. Lítiová batéria LiFePO4 má vyššiu bezpečnosť, dlhšiu životnosť a širší rozsah prevádzkových teplôt.
Vstavaný systém správy batérií 4S100A BMS, funkcie:
Ochrana proti prebitiu.
Nadprúdová ochrana.
Ochrana proti prepätiu
Ochrana proti vybitiu.
Ochrana proti skratu.
Prekonaná ochrana napájania.
Teplotná ochrana.
FAQ:
Otázka: Boli vaše výrobky vyvezené?
Odpoveď: Áno, boli vyvezené do Európy, Severnej Ameriky, Južnej Ameriky, Austrálie, na Stredný východ atď.
Napríklad USA, Kanada, Austrália, Rusko, Čile, Panama, Nikaragua, Spojené arabské emiráty, Saudská Arábia, Egypt, Srí Lanka, Nigéria, Irán, Vietnam,
Otázka: Môžu produkty vyrábať zákazníci' s?
Odpoveď: Áno, vyššie uvedené špecifikácie sú štandardné, môžeme vyrobiť špeciálny dopyt na mieru.
Otázka: Aké služby môžeme poskytnúť?
Odpoveď: Akceptované dodacie podmienky: FOB, CIF, EXW, CIP, expresné doručenie.
Mena prijatých platieb: USD, EUR, JPY, CAD, AUD, HKD, GBP, CNY, CHF.
Prijímaný typ platby: T / T, L / C, D / PD / A, MoneyGram, kreditná karta, PayPal, Western Union, hotovosť, podmienená hotovosť.
Hovorený jazyk: angličtina, čínština, španielčina, japončina, portugalčina, nemčina, arabčina, francúzština, ruština, kórejčina, hindčina, taliančina.
Populárne Tagy: batéria lifepo4 12v 50ah, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, skladom, bezplatná vzorka
-
Lítium-iónová morská batéria 12V 400AH LiFePO4 batériaZobraziť viac> -
Lítium-iónfosfátová batéria 12V 30Ah Lifepo4 batériaZobraziť viac> -
Lítium-iónová solárna batéria LiFePO4 batéria 12V 300AHZobraziť viac> -
Batéria 12V 100ah Lifepo4Zobraziť viac> -
Lítiová batéria Lifepo4 12v 50ahZobraziť viac> -
100ah 12v batéria Lifepo4 s hlbokým cyklomZobraziť viac>












