Výrobky
LED žiarovka na terapiu červeným svetlom RD30 Mini
* Vlnová dĺžka: Kombinovaná červená 660 nm a infračervená 850 nm
* Jednoduché použitie – tlačidlo zapnutia/vypnutia
* Prenosné – Mini, bezdrôtové a dobíjacie vhodné pre cestovateľov
* Celosvetové použitie 100-240V
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku

Vlastnosti
* Vlnová dĺžka: Kombinovaná červená 660 nm a infračervená 850 nm
* Jednoduché použitie – tlačidlo zapnutia/vypnutia
* Prenosné – Mini, bezdrôtové a dobíjacie vhodné pre cestovateľov
* Celosvetové použitie 100-240V
technické údaje
| MODEL: | RD30 |
| LED diódy: | 12ks x 3w |
| Príkon: | 36W |
| Skutočná sila | 12W |
| Vlnové dĺžky: | 42mil RED 660nm a NIR 850nm=1 : 1 |
| Ožiarenie (mW/cm2): | >100 mw/cm2 na povrchu LED diód |
| Materiál: | hliník |
| Napätie: | AC100-240V |
| Zásuvka: | Štandard E27 |
| Rozmery: | 14 x 12 cm |
| Hmotnosť: | 0,36 kg |
Viac informácií





Populárne Tagy: LED žiarovka na terapiu červeným svetlom rd30 mini, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-
18 LED terapia červeným svetlom pre telo a tvárZobraziť viac> -
Zariadenie na terapiu červeným svetlom Červené blízke inf...Zobraziť viac> -
1500W LED terapeutický panel s červeným svetlomZobraziť viac> -
45W svetelný panel proti starnutiuZobraziť viac> -
750W terapia červeným svetlomZobraziť viac> -
Zariadenie na terapiu červeným svetlom pre pokožku tváre ...Zobraziť viac>













