Výrobky
UVA LED trubica na kontrolu hmyzu
Vyžaruje dlhovlnné UV-A žiarenie v rozsahu 350-400 nm
Pomer UV-B/UV-A menší ako 0,1 percenta (UV-B 280-315 nm)
100 percentne bezolovnaté
Nízky obsah ortuti
Široký výkonový rozsah
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku

Tieto svetlá vyžarujú ideálne spektrum na kreslenie hmyzu. Navyše produkujú takmer minimálne UV-B žiarenie, vďaka čomu sú úplne bezpečné. Okrem toho obsahujú jedinečný povlak na zvýšenie účinnosti lampy, počiatočného UV-A výkonu a údržby. Nakoniec ich súčasťou je unikátna manžeta, ktorá v prípade nehody udrží všetky sklá a diely pohromade.
Výhody
- Dokonale zodpovedá citlivosti očí muchy domácej a priťahuje tak viac hmyzu
- Bezpečné na použitie
- Dobrá environmentálna voľba
- Vysoký UV-A výstup počas celej sezóny
Atribút
| Teplota farby (CCT): | 3000-6500K |
| Záruka (rok): | 2-Rok |
| Servis riešení osvetlenia: | Návrh osvetlenia a obvodov |
| Vstupné napätie (V): | 180-265V, 85-265V |
| Život | 50000 |
| Aplikácia: | Osvetlenie supermarketu, konferenčná a zasadacia miestnosť, hotel |
| Zdroj svetla: | LED SMD2835/5630 |
| Dĺžka trubice (ft): | 1ft/1,5ft/2ft/3ft/4ft/5ft/6ft/8ft |
| Materiál: | Sklo plus zvieratko |
| Farba: | jasný |
| Výkon/Watt: | 4/6/8/9/12/16/18/22/24/28/36W |
| Veľkosť (D*L): | 26*350/450/600/900/1200/1500/1800/2400 mm alebo prispôsobená veľkosť |
| vodič: | Čínsky ovládač LED |
| Balenie | 25ks/ctn |
| Základňa | Počítač G13 |
Obrázky Zobraziť












Populárne Tagy: uva led trubica na kontrolu hmyzu, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť










