Výrobky

UV LED svetlo na párty
1. Koncept ultratenkej integrácie, tlakové liatie hliníka s dobrou prácou pri odvode tepla, zníženie teplotného rozdielu a zabezpečenie stability počas životnosti.
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku

Vlastnosti:
1. Koncept ultratenkej integrácie, tlakové liatie hliníka s dobrou prácou pri odvode tepla, zníženie teplotného rozdielu a zabezpečenie stability počas životnosti.
2. Čip Epistar SMD3030, úspora energie, ochrana životného prostredia, vysoký jas, vynikajúce podanie farieb, farba osvetlených objektov je realistickejšia.
3. Vysokoúčinný izolovaný vodotesný ovládač konštantného prúdu, vstupné napätie AC85-265V.
4. Vodotesnosť IP66. Dvojitý vodotesný dizajn, hrubší vodotesný gumový krúžok na zabezpečenie robustnej vodotesnosti.
technické údaje
| Názov položky | UV magické párty LED osvetlenie |
| Moc | 50W |
| Zdroj svetla | Epistar čip 2835 SMD LED |
| Pozorovací uhol | 120stupeň, pozorovacie uhly |
| Rozmery svietidla | 230 x 195 x 57 mm |
| Teplota farby | UV fialová / modrá / zelená / RGB atď |
| CRI | Ra.>80 |
| PF | 0.90 |
| Vstupné napätie | AC85-265V / 50-60Hz |
| Materiály | Tlakové liatie Alu. & tvrdené sklo |
| Lumenov | 5,000LM |
| Život | 30,000 hodín |
| Záruka kvality | 2 roky |
| Aplikácie | Vonkajšie osvetlenie, párty osvetlenie, barové osvetlenie |
Viac obrázkov




Aplikácia

Populárne Tagy: uv led svetlo na párty, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Dvojica:
100W čierne svetlo 395nm
Ďalšie:
100W 365nm UV LED Flood Light
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







