Výrobky
365nm UV LED svetelné pásiky
1. Dostupné sú UV365,UV395,UV405.
2. Cenník je založený na 2oz FPC, originálna páska značky 3M, hrubá antistatická baliaca taška.
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku

Vlastnosti:
1, Náš pás SMD LED používa medenú základňu a LED čip je zlatý drôt, ktorý poskytuje dobrý rozptyl tepla, dlhú životnosť a nízky svetelný úpadok.
2, Our led chip is CRI>90Ra, we also can do CRI>80Ra
3, Naše flexibilné PCB sú všetky vysoko kvalitné dvojvrstvové PCB, najmenej 2 unce alebo 3 unce v konkrétnych modeloch.
4, Vždy požadujeme rovnaký počet SMD LED diód pre rôzne výrobné šarže pre toho istého zákazníka.
Špecifikácia
| Zdroj svetla | LED čip Epistar SMD2835 |
| led množstvo/meter | 60 LED na meter |
| Napätie | DC 12V, 24V |
| Moc | 12W/meter |
| led čip CRI | CRI>90Ra |
| Šírka PCB | 10 mm široká doska plošných spojov |
| IP hodnosť | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Farba | R/Y/B/G/W/WW/CW/P/UV |
| Záruka | 3 roky záruka s CE Rohs |
| Balíček | 5 metrov na kotúč, lepidlo 3M na zadnej strane |
| Lumen/M | 100 lm/w |
| dĺžka života | 50 000 hodín |
Viac obrázkov




Aplikácie

Populárne Tagy: 365nm uv LED svetelné pásy, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Dvojica:
UV lampa
Ďalšie:
405nm UV LED pásik
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-
LED svetlo UV 200W 500WZobraziť viac> -
287nm 6W UV-C lampaZobraziť viac> -
395nm UV integrované T5 LED trubicové svetlo s bezšvovýmZobraziť viac> -
T8 LED ultrafialové (UV-A) trubicové svetloZobraziť viac> -
1ft USB UV Blacklight trubicaZobraziť viac> -
UV čierna svetelná trubica na temnú pártyZobraziť viac>










