Výrobky
RGB LED trubicové svetlo
Mliečny alebo priehľadný kryt. 85– 90 % priepustnosť svetla. Žiadne oblasti svetla.
Dlhá životnosť, efektívny odvod tepla a hrubé hliníkové puzdro.
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedným z najlepších výrobcov a dodávateľov rgb led trubicových svetiel v Číne. Vitajte na nákup trvanlivých výrobkov na predaj tu a získajte cenník z našej továrne. Všetky prispôsobené produkty majú vysokú kvalitu a konkurencieschopnú cenu.

Vlastnosti:
1. Hliník dobrý odvod tepla, nízky rozklad a dlhá životnosť
2.Sériový dizajn pripojenia, žiadne čierne škvrny
3. Vysoko jasný led čip, vysoká svetelná účinnosť a jas
Špecifikácie
| Veľkosť | 300/ 600/ 900/ 1200/ 1500/ 2400 mm, možno tiež prispôsobiť |
| Príkon | 9w/ 10w/ 12w/ 14w/ 16w/ 18w/ 20w/ 22w/ 25w/ 28w/ 30w/36w/40w/46w, k dispozícii je aj vysoký výkon |
| Svetelný | 90 lm/š, 100 lm/š, 110 lm/š, 120 lm/w |
| Led zdroje | SMD 2835 |
| Teplota farby | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K,7000K,8000K,10000K |
| Uhol lúča | 120-180 stupňov, 270-330 stupňov |
| Priemer | 26/28 mm |
| Pracovná teplota | -20 až 50 stupňov |
| Základňa lampy | K dispozícii je aj kolík G13, G5 |
| Kryt | Milky, Jasné |
| Materiály | Zliatina hliníka + PC šošovka/ nano plast/ sklo |
| CRI | CRI>83Ra, CRI>90Ra, CRI>95 Ra |
| Životnosť | 20 000-80 000 hodín |
| Záruka | 2-5 rokov |
Viac obrázkov





Aplikácie:

Populárne Tagy: rgb led trubicové svetlo, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Zaslať požiadavku









