Výrobky

Triakové stmievateľné LED trubicové svetlo T10
* Plne vodotesné a prachotesné.
* Silná pevná konštrukcia – plne umývateľná a antikorózna.
* Úspora viac ako 70 % v porovnaní so žiarivkami – nižšie prevádzkové náklady.
* Veľmi dlhá životnosť až 50 000 hodín.
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku

Vlastnosti produktu
* Plne vodotesné a prachotesné.
* Silná pevná konštrukcia – plne umývateľná a antikorózna.
* Úspora viac ako 70 % v porovnaní so žiarivkami – nižšie prevádzkové náklady.
* Veľmi dlhá životnosť až 50 000 hodín.
* Žiadne riziko požiaru / nižšie náklady na poistenie – led zostane vždy pri nízkej teplote
* Prepojiteľné a môžu byť zapojené do série.
* Triak/0-10v stmievateľné.
| Moc | 16W |
| Napätie | 85-265V |
| Účinnosť | 100 lm/W |
| lúmenov | 1600lm |
| CCT | 2700K/4000K/5700K/6500K |
| CRI | >80 |
| Pracovná teplota | (-40 stupeň -50 stupeň ) |
| IP Rate | IP67 |
| Materiál | Priehľadný kryt počítača/matný kryt voliteľný + vodotesný konektor IP67 samec a femal |
| Vodič | So stmievateľným interným ovládačom / voliteľným nestmievateľným ovládačom |
| Rozmer | 1,2 M * H32 mm |
| Veľkosť balenia | 143*30*26 cm |
| G.W | 14,1 kg / 25 ks |
Viac informácií



Aplikácia
Závod, nemocnica, autoumyváreň, chladnička, mraznička, hydináreň a tak ďalej.



Populárne Tagy: triakové stmievateľné t10 led trubicové svetlo, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka
Ďalšie:
Chovné svetlo LED T5
Zaslať požiadavku







