Výrobky

Led svetlo hydina trubica
led ľahká hydinová trubica

Pre poľnohospodárov môže dobré osvetlenie hydiny
1. Znížte pracovné zaťaženie
2.. Nižšie náklady na výmenu
3. Zabráňte prestojom
4. Šetrite náklady na energiu
5. Pomôžte prispieť k lepšiemu životnému prostrediu
Život je oveľa jednoduchší so spoľahlivým, vysokokvalitným osvetlením. Riešenia osvetlenia s dlhou životnosťou sú tie, ktoré sa jednoducho udržiavajú a môžu bez problémov fungovať v náročných podmienkach hydinárne. Výsledkom je zníženie pracovného zaťaženia, nákladov na výmenu a prestojov.
Popis produktu
1.Zlepšiť produkciu zvierat a dobré životné podmienky zvierat
2.Rovnomerné rozloženie osvetlenia.
3. Jednoduché čistenie a inštalácia.
4. Nízka spotreba energie
| technické údaje | Dá sa prispôsobiť podľa dopytu |
| Veľkosť | 2,6 m (trubica T5 1,4 m plus vedenie 2×0,6m)/6š:Φ16mm,dĺžka rúry 1,4m,dĺžka vedenia 2×0,6m 2,9 m (trubica T5 1,4 m plus vedenie 2×0,75m)/6w/8W:Φ16mm,dĺžka rúry 1,4m,dĺžka vedenia 2×0,75m |
| Svetelný tok | 840lm 1120lm |
| Moc | 6w 8w |
| Teplota farby | 5000k 3000k |
| Index podania farieb | >80 |
| Vstupné napätie | DC48V (špeciálna požiadavka môže byť prispôsobená) |
| Svetelná účinnosť | >140lm/W |
| Teplota okolia | -25 stupeň -----45 stupeň |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Dĺžka života | >50 000 hodín |
| Inštalácia | zdvíhacia inštalácia z umelohmotného oceľového drôtu namontovaná na boku oproti inštalácii klietky stropná inštalácia |
Viac informácií

Ukážka

Osvetlenie prináša množstvo výhod. Vykonáva nasledujúce:
1.zvyšuje videnie hydiny
Správne svetelné prostredie okamžite zlepšuje zrak vtáka, čo zvyšuje jeho pohodlie a schopnosť prispôsobiť sa okoliu.
2. zlepšuje výkon a pohodu
Výkonnosť a welfare hydiny sa zlepšujú so zvyšujúcim sa zrakom hydiny. Vaše zisky z hydiny budú maximalizované a poskytnú vám požadované poľnohospodárske výsledky.
3. spĺňa jedinečné požiadavky každého druhu hydiny
Každý druh hydiny má rôzne požiadavky na osvetlenie. Nosnice, brojlery, rodičovské zvieratá a chovatelia fungujú odlišne v závislosti od množstva, druhu a trvania osvetlenia.
Pozrime sa bližšie na jednotlivé druhy hydiny, aby sme lepšie porozumeli ich požiadavkám.
FAQ
Q1. Ste továreň?
ÁNO, naša továreň v meste Shenzhen.
Q2. : Teplota farby LED osvetlenia?
2700/3000/3500/4000/4500/5000/5700/6000/6500K.
Q3: Certifikáty pre LED osvetlenie?
CE (EMC plus LVD) ROHS PSE a tak ďalej.
Q4: Aká dlhá je životnosť produktov LED?
50,000HODÍN.
Q5: Lumeny LED osvetlenia?
100-180LM/W Líši sa s rôznymi sériami.
Q6: Záruka na LED osvetlenie?
3-5Ročná záruka závisí od požiadaviek zákazníkov.
Q7: Akékoľvek príslušenstvo OEM môže byť poskytnuté, keď štandardné nefunguje pri inštalácii?
Áno, podpora OEM/ODM pre žiadosť o inú aplikáciu.
Populárne Tagy: led ľahká hydinová trubica, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, kúpiť, cena, najlepšie, lacné, na predaj, na sklade, bezplatná vzorka

